سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 22095
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » تروریست های اخوان از گرسنگی می میرند
Print This Post

فرماندهان تیپ توحید جنوب وابسته به جریان اخوان المسلمین در استان درعا در جنوب سوریه به خاطر تمام شدن غذا از چند روز گذشته از گرسنگی در حال مرگ هستند.

به گزارش سلام دلفان– العالم به نقل از خبرگزاری لبنانی آسیا نوشت: یک فیلم که توسط مخالفان سوری در اینترنت پخش شد، گرسنگی در میان تروریست های تیپ توحید را نشان می دهد.

سرقت بودجه اختصاص یافته برای خرید مواد غذایی و رسیدن آن به دست افراد ناشناس از مهمترین علل تمام شدن ذخایر غذایی گروه تروریستی مزبور که وابسته به اخوان المسلمین سوریه می باشد، اعلام شده است.

اسماعیل محمود المصری معروف به ابوساریه فرمانده تیپ توحید الجنوب اوایل 2013 پس از درگیری این تیپ با ارتش سوریه در شهر درعا به هلاکت رسید که پس از وی خالد ابازید، این سمت را به عهده گرفت.
تیپ توحید بودجه اش را به صورت رسمی از قطر و ترکیه دریافت می کند و در شمال سوریه حضور فعال تری دارد. این تیپ که در جنوب نیروی چندانی ندارد، در برخی از مناطق در محاصره ارتش سوریه قرار گرفته و کنترل ارتش بر راه های مواصلاتی و همچنین سختگیری های دولت اردن در مرزها برای نرسیدن کمک های غذایی و دارویی به این تیپ از دیگر عوامل شیوع قحطی غذا میان شبه نظامیان آن به شمار می رود.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار