سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 22117
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » درخواست لاریجانی برای مختومه کردن پرونده فاطمه هاشمی
Print This Post

رئیس مجلس طی نامه ای به رییس دادگستری استان تهران در واکنش به مصاحبه فاطمه هاشمی تاکید کرد: بنده هرگز شکایتی نسبت به فاطمه هاشمی نداشته و ندارم.

به گزارش سلام دلفان به نقل از فارس، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی طی نامه‌ای به رییس دادگستری در واکنش به مصاحبه فاطمه هاشمی مبنی بر اینکه لاریجانی از وی شکایت کرده است، گفت: بنده هرگز شکایتی نسبت به فاطمه هاشمی نداشته و ندارم.

متن این نامه به شرح ذیل است:

جناب آقای آوایی

رئیس محترم دادگستری کل استان تهران

با سلام

براساس آنچه در رسانه‌ها منعکس گردیده سرکارخانم فاطمه هاشمی امروز 18/10 /92 در دادگاهی حاضر شدند و در مصاحبه‌ای اعلام نمودند به دلیل مطالبی که علیه اینجانب مطرح کردند به دادگاه فرا خوانده‌ شده‌اند.

بنده هرگز شکایتی نسبت به ایشان نداشته و ندارم.

مطلبی اگر نسبت به این جانب مطرح کرده‌اند احتمالا به دلیل عصبانیت نسبت به مطالبی بوده که در مجلس نسبت به اخوی ایشان مطرح شد و بنده هم تذکر به گوینده دادم که احتمالاً نشنیدند به هر تقدیر وجهی برای رسیدگی به این امر نمی‌بینم بنده نسبت به کسانیکه سال گذشته با کفش و مهر به حقیر حمله کردند شکایتی نکردم این خواهر محترمه که فقط حرفی زدند و بنده نسبت به سخنان ایشان گله‌ای ندارم علی ایحال به هر نحوی که مصلحت می‌دانید این پرونده را مختومه نمائید.

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار