سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 22169
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۲
تعداد نظرات: ۲ نظر
خانه » آخرین عناوین » جزییاتی از انتصاب جدید برادرزاده مطهری
Print This Post

برادر زاده علی مطهری، از نجفی در سازمان میراث فرهنگی حکم مدیر کلی گرفت.

به گزارش سلام دلفان به نقل از مشرق؛ محمد علی نجفی که برای رفتن به وزارت آموزش و پرورش نتوانسته بود اعتماد بهارستان نشینان را جلب کند و به همین خاطر عازم سازمان میراث فرهنگی و گردشگری شده بود، به تازگی “زهیر مطهری” را که گفته می شود تنها  ۳۰ سال دارد، به سمت مدیر کل امور استان های این سازمان منصوب کرد.

شنیده ها حاکی ازآن است که این فرزند مجتبی مطهری، دوره خدمت سربازی خود را در مجمع تشخیص مصلحت نظام سپری کرده و این احتمال وجود دارد که ارتباطات حاصل از این دوره، باعث انتصاب وی در سمت تازه اش شده است.

براساس این گزارش، امور استان ها در سازمان میراث فرهنگی یکی از تخصصی ترین جایگاه ها در این سازمان به شمار می آید؛ این در حالی است که مطهری تا کنون هیچ سابقه و تجربه مدیریتی قابل توجهی را در این زمینه در رزومه خود ثبت نکرده، هر چند که پس از پایان دوره خدمت سربازی، مدتی را در دبیرخانه مجمع تشخیص در پست مدیر کلی قرار گرفته بود.

گفتنی ست سازمان میراث فرهنگی از جمله دستگاه هایی است که تحت نظارت کمیسیون فرهنگی مجلس قرار دارد و علی مطهری نیز ۲ دوره است که در این کمیسیون عضو می باشد.

ارتباط این انتصاب با اظهارات اخیر علی مطهری در حمایت از جریان فتنه نیز البته یکی از گمانه های مطرح در این ماجراست، که امیدواریم هیچ گاه اثبات نشود.

  1. نویسنده دیدگاه: اصلاح طلب
    دی ۲۰, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۳:۴۴

    تو هم شدی رسانه که به بدرد این شهرستان بخوری ؟ تویی که اصلاح طلبان را به اعتدال دعوت می کنی ولی خود عین افراط هستی ، تمام سایت های افراطیون را زیر و رو می کنی تند ترین مطالب آنها را کپی پیس می کنی 0 چرا از مداح هفت تیرکش که سوژه تمام رسانه های داخلی و خارجی شده است هیچ خبری منعکس نمی کنی ؟ چرا از دزدی های میلیاردی که یکی پس از دیگری افشاء می شوند چیزی نمی نویسی ؟ چرا از جنایت فوق بشری کهریزک چیزی نمی گویی و… ای بیچاره تنگ نظر و تمامیت خواه تا کی می خواهی به این تندروی و یک جانبه گرایی ادامه بدی و… مطمئن باش شهید مطهری در قیامت سد راه امثال شما خواهد بود

  2. نویسنده دیدگاه: علی
    دی ۲۱, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۰:۱۵

    خوب که چی ؟ یعنی چون برادرزاده علی مطهریه نباید پست بگیره

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار