سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 22188
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۲
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » آخرین عناوین » تصاویر/ اعدامی های داعش +18
Print This Post

روز چهارشنبه گروههای مسلح در سوریه توانستند یکی از پایگاههای داعش را تخلیه کنند.

به گزارش سلام دلفان به نقل از خبرآنلاین ؛ در حملۀ مشترک جبهۀ اسلامی؛ متشکل از سلفی ها، ارتش مجاهدین متشکل از اسلامگرایان معتدل و همچنین جبهۀ انقلابیون سوریه با گرایش ملی به بیمارستان حلب که- به صورت یکی از پایگاههای امن داعش درآمده بود؛ این مکان از دست داعش خارج شد. در این بیمارستان ۴۰ جسد کشف شد که توسط داعش به تازگی اعدام شده بودند و شمار قابل توجهی از آنها عضو گروههای مسلح بودند. عکس ذیل تعدادی از همان افرادی است که به دست داعش کشته شدند.

این عکس را روزنامۀ لوموند در یادداشتی پیرامون شکست های داعش در چند روز اخیر منتشر شده است. در این یادداشت به نقل از یک کارشناس آمده است: داعش کنترل ۲۴ منطقه از ۴۰ ناحیه تحت کنترل خود را از دست داده است و ضربات سهمگینی را متحمل شده است.
در یک فایل صوتی که به تازگی منتشر شده، ابومحمد الجولانی، رهبر جبهة النصره در خواست آتش بس کرده و از جبهۀ اسلامی خواسته اختلافات را کنار بگذارند.
این در حالیست که گفته می شود، احتمال دارد جبهۀ اسلامی پیروز این منازعات باشد.
جبهۀ اسلامی گروهی است که طی هفته های اخیر شائبۀ گفتگوی آنها با مقامات آمریکایی در رسانه ها شنیده شد، اما در لحظات آخر رهبران این جریان ملاقات و گفتگو با مقامات آمریکا را رد کردند.

  1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
    دی ۲۹, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۱:۱۸

    این موجودهای خبیث شان ومنزلت انسان زیر سوال بردن…کاش همه جهان بسیج میشدن این نامردان را از صفحه روزگار محو میکردن

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار