سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 22669
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » دیدار نماینده واتیکان و مرجع تقلید شیعیان + عکس
Print This Post

آیت الله شیخ حسین نجفی، یکی از مراجع بزرگوار تقلید نجف اشرف در دیدار با نماینده واتیکان، خاطرنشان کرد: که تکفیری‌ها در منطقه هم‌اکنون باعث آن شده‌اند که موج جدید اسلام‌هراسی به‌شدت در جهان رشد پیدا کند.

 

به گزارش سلام دلفان به نقل ازادیان نیوز-آیت الله شیخ حسین نجفی، یکی از مراجع بزرگوار تقلید نجف اشرف در دیدار با نماینده واتیکان، خاطر نشان کرد: که تکفیری ها در منطقه هم اکنون باعث آن شده اند که موج جدید اسلام هراسی به شدت در جهان رشد پیدا کند.

تعمیق روابط واتیکان و حوزه علمیه شیعیان این مرجع تقلید خاطر نشان کرد: اسلام دین رأفت و محبت است و از اعمال پلید این تکفیری ها به دور است.

نماینده ی واتیکان نیز در این جلسه از پیگیری های مراجع شیعه بابت از بین بردن این وحشی گری ها تشکر کردند.

در ادامه این جلسه، نماینده واتیکان تصریح کرد که از ابتدای ظهور پیامبر اکرم(ص) تا هم اکنون مسلمانان و مسیحیان به راحتی در کنار یکدیگر زندگی کرده اند ولی این گروه از انسان های درنده خوی و وحشی در سوریه، نه تنها به مسلمانان بلکه به مسیحیان رحمی نداشته اند و آنها را به طرز فجیعی به قتل رسانده اند.

شیخ حسین بشیر نجفی خاطر نشان کرد: آل خلیفه تفاوت چندانی با تروریست ها در سوریه ندارد و آنها به ملت خودشان رحمی نمی کنند و حقوق آنها را پایمال و اجتماعات آنان را در نهایت قساوت، سرکوب می کنند.

در ادامه این جلسه طرفین، به تعمیق روابط واتیکان و حوزه علمیه شیعیان در نجف اشرف تأکید کردند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار