سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 22723
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » بازیکنان پرسپولیس اعتصاب کردند
Print This Post

محمد رویانیان پس از اعتصاب بازیکنان پرسپولیس با دایی گفت‌وگو کرد.

به گزارش سلام دلفان و به نقل از فارس، بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس که قرار بود ساعت 12 امروز تمرینات خود را آغاز کنند به دلیل مشکلات مالی اعلام کردند که حاضر به تمرین نیستند. آنها معتقدند چرا استقلال از وزارت ورزش پول می‌گیرد و پرسپولیس نمی‌تواند و این کار را انجام نمی‌شود از همین رو بازیکنان پرسپولیس در رختکن ماندند و پس از اینکه علی دایی آمد با او گفت‌وگوی کوتاهی داشتند.

محمد رویانیان نیز که در ورزشگاه درفشی فر امروز جلسه ای را با برخی مسئولان باشگاه داشت، خیلی زود متوجه این اتفاق شد و به سمت رختکن رفت و با علی دایی جلسه‌ای را برگزار کرد. بازیکنان نیز در رختکن جلسه داخلی با یکدیگر داشتند و هنوز هم حاضر به حضور در تمرین نشده‌اند.بازیکنان پرسپولیس بدون انجام تمرین درفشی‌فر را ترک کردند/ دایی تنها در رختکن!
به گزارش فارس، بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس که امروز اعتصاب کرده بودند، بدون انجام صحبت با رویانیان و در اقدامی هماهنگ و عجیب بدون برگزاری تمرین ورزشگاه درفشی‌فر را ترک کردند.

تلاش‌های اطرافیان و نزدیکان رویانیان برای منصرف کردن بازیکنان از تصمیم شان هم سودی نداشت و آن ها در نهایت ورزشگاه را ترک کردند.

خروج بازیکنان از ورزشگاه در شرایطی بود که علی دایی در رختکن حضور داشت و پس از مدتی او هم ورزشگاه را ترک کرد.

 

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار