سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 22752
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » مجلس: حضور اعضای شورای شهر در انتخابات کمیته ملی المپیک بلامانع است
Print This Post

طبق نظریه مشورتی معاونت قوانین مجلس شورای اسلامی و اعلام رسمی به شورای شهر تهران، حضور اعضای این شورا در انتخابات فدراسیون‌ها و کمیته ملی المپیک بلامانع است.

به گزارش سلام دلفان و به نقل از مهر، به دنبال استعلام صورت گرفته از طرف مسجد جامعی، رئیس شورای شهر تهران و علیرضا دبیر، این شورا در رابطه با حضور اعضای شورای شهر در انتخابات فدراسیون‌ها و کمیته ملی المپیک، امیدوار رضایی طی نامه‌ای با استناد به بررسی‌های صورت گرفته و نظریه مشورتی معاونت قوانین مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که حضور اعضای شورای شهر در انتخابات کمیته ملی المپیک و فدراسیون‌ها بلامانع است.

این درحالی است که سازمان بازرسی کل کشور چندین بار به صورت رسمی اعلام کرده که اعضای شورای شهر برای حضور در انتخابات فدراسیون‌ها و کمیته ملی المپیک با منع قانونی مواجه هستند. به همین دلیل بود که هادی ساعی و عباس جدیدی از حضور در انتخابات فدراسیون تکواندو و کشتی بازماندند.

نامه ای که از سوی امیدوار رضایی به ریاست شورای شهر تهران ارسال شده در 8 صفحه تنظیم شده و در آن به قوانین مربوط به تصدی یک شغل و شرایط حضور اعضای شورای شهر در انتخابات فدراسیون ها و کمیته ملی المپیک اشاره شده است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار