سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 22767
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » حمله مسلحانه پسربچه12ساله به مدرسه
Print This Post

یک دانش‌آموز ۱۲ ساله در یک مدرسه در ایالت نیومکزیکو با تیراندازی به سوی سایر دانش‌آموزان در سالن وزرشی دو نفر را به شدت مجروح کرد.

به گزارش سلام دلفان، تسنیم به نقل از رویترز نوشت: مقامات آمریکایی اعلام کردند یک پسربچه  12 ساله مسلح به تفنگ ساچمه‌ای با تیراندازی در مدرسه‌ راهنمایی در نیومکزیکو منجر به زخمی شدن دو دانش‌آموز شد. مقامات وی را پس از تیراندازی قانع کردند که سلاح خود را پایین گذارد.

سوسازانا مارتینز، فرماندار ایالتی، اعلام کرد این تیراندازی در سالن ورزسی مدرسه‌ راهنمایی برندو در راسول رخ داد. دانش‌آموزان برای اجتناب از سرمای شدید بیرون قبل از آغاز کلاس در آنجا حضور یافته بودند.

وی در ادامه افزود: “یکی از کارکنان مدرسه به سرعت به سوی دانش‌آموز مسلح رفته و از او خواست که سلاح خود را زمین گذارد و وی نیز چنین کرد.”

دانش‌آموزان زخمی شده ابتدا به یک بیمارستان محلی منتقل شده و از آنجا توسط یک بالگرد به مرکز درمانی دانشگاه در لوباک تگزاس منقل شدند.

مجروحین این حادثه عبارتند از یک پسربچه 11 ساله که در وضعیت وخیمی به سر می‌برد و یک دختر بچه 12 ساله که وضعیت او نیز جدی گزارش شده است.

این دومین تیراندازی در یک مدرسه راهنمایی آمریکایی است که در سه ماه گذشته رخ داده است. در ماه اکتبر گذشته، یک پسربچه  12 ساله در مدرسه راهنمایی در نوادا تیراندازی کرده و پس از قتل یک معلم  و مجروح کردن دو دانش‌آموز خود را به قتل رساند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار