سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 22844
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » شبکه الجزیره تروریست‌ها را هدایت می‌کند
Print This Post

پلیس مصر اعلام کرد شبکه الجزیره با ارسال برخی اخبار دروغ در مورد وقوع انفجارهای تروریستی،‌ عناصر تروریست را به سوی اهداف مدنظر خود هدایت می‌کند.

به گزارش سلام دلفان، تسنیم به نقل از التحریر نوشت: حسن شندی،‌ سخنگوی رسمی باشگاه افسران پلیس مصر اعلام کرد که اتاق عملیات ویژه پلیس تحت امر سرلشکر «عادل رفعت» معاون وزیر کشور مصر در استان «قنا» موفق به کشف برخی طرح‌های شبکه الجزیره قطر و عناصر تروریست مرتبط با ان برای هدف قرار دادن تأسیسات عمومی در این استان شده است.

شندی در اظهارات خود گفت، شبکه الجزیره ساعاتی پیش خبری مبنی بر وقع چند انفجار در منطقه قنا را مخابره کرد اما بررسی‌های صورت گرفته از سوی نیروهای امنیتی نشان داد هیچ واقعه غیرمعمولی در این منطقه رخ نداده است.

به گفته وی شبکه الجزیره با این اقدام خود نشانه‌هایی را برای عناصر تروریست ارسال می‌کند تا براساس این پیام‌ها برخی تأسیسات عمومی را هدف قرار دهند.

بنا به گفته شندی، پس از این واقعه نیروهای امنیتی در این استان به حالت آماده باش درآمده و اقدامات امنیتی و حفاظتی در اطراف تأسیسات حیاتی،‌ سازمان امنیت و اطلاعات و دادگستری این استان تشدید شد.

همچنین علاوه بر پلیس شهری، نیروهای پلیس جنایی با حضور در خیابان‌های این استان نسبت به تمشیت امور و تأمین امنیت معابر اقدام کردند.

واحدهای عملیات ویژه امنیتی نیز با حضور در خیابان‌ها آماده پیگرد و بازداشت سریع هرگونه مظنون به مشارکت در عملیات تروریستی هستند.

لازم به ذکر است که هفته پیش نیز نیروهای امنیتی مصر سه تن از خبرنگاران شبکه الجزیره را به اتهام ارتکاب جرایمی امنیتی بازداشت کردند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار