سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 22950
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » واکنش کوثری به اظهارات توهین‌آمیز ترکان
Print This Post

نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به سخنان برخی وابستگان دولت درباره ورود به انتخابات گفت: دولت به جای مباحث انتخاباتی به سراغ ترمیم وضعیت اقتصادی کشور برود.

به گزارش سلام دلفان، محمداسماعیل کوثری نماینده مردم تهران و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به اظهارات برخی از مشاوران و وابستگان به دولت درباره ورود به انتخابات گفت: البته اینکه ما موضع این اشخاص را موضع کل دولت تلقی کنیم درست نیست به دلیل اینکه دولت از مجموعه وزرا، معاونین و همچنین شخص رئیس‌جمهور و معاون وی تشکیل شده است.وی افزود: با این حال بیان اینگونه اظهارنظرها از سوی برخی مشاورین دولت چندان مطلوب نیست چراکه مردم انتظار دارند در درجه اول وضعیت اقتصادی ترمیم شود.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادامه داد: اینکه در چنین شرایطی و با وضعیت فعلی دولت به سراغ بحث انتخابات برود به هیچ‌عنوان پسندیده نیست چراکه انتظار اصلی ورود دولت به مسائل اصلی کشور و حل آن است.

کوثری گفت: بحث کردن از انتخابات مجلس در چنین شرایطی بیشتر به منحرف کردن اذهان مردم از مسائل و مشکلات اصلی تعبیر خواهد شد.

وی افزود: دولت باید بر مشکلات اصلی تکیه کند و از وارد شدن به چنین بحث‌هایی پرهیز کند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار