سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 22959
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » هشدار مجلس درباره فیلم‌های حامی فتنه
Print This Post

افتخاری گفت: ورود برخی فیلم‌ها که موضوعات تلخ و حامی فتنه دارد برای جشنواره انقلاب مناسب نیست.

به گزارش سلام دلفان – لاله افتخاری عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در گفت و گو با فارس درباره سی و دومین جشنواره فیلم فجر گفت: جشنواره ای که مزین به نام انقلاب است طبعا باید محتوایش هم با این نام تناسب داشته باشد و فیلم هایی در آن حضور داشته باشند و تقدیر شوند که در تقابل با انقلاب نباشند.

وی درباره فشارهایی برای ورود برخی فیلم‌ها به جشنواره افزود: برخی فیلم‌ها که با استراتژی جشنواره همخوانی ندارد امسال در جشنواره حضور دارند و البته از ورود برخی از فیلم ها نیز جلوگیری شد که جای تقدیر هم دارد ولی این اخبار را من هم شنیده‌ام که گویا مسئولان فجر برای ورود چند فیلم به جشنواره تحت فشار هستند.

افتخاری با بیان اینکه مجلس بحث فتنه را در همه حوزه ها خط قرمز می‌داند ادامه داد: ورود برخی از این فیلم ها که برخی موضوعات تلخ و حامی فتنه دارد برای جشنواره انقلاب مناسب نیست و مسئولان جشنواره نباید تحت فشار قرار گیرند چراکه حضور این فیلم ها می تواند جشنواره را تحت الشعاع قرار دهد.

عضو کمیسیون فرهنگی با اشاره به این که همه مسئولان خصوصا مسئولان فرهنگی باید تکلیفشان را با خوشان روشن کنند که قرار است چه کنند و چه استراتژی را در پیش گیرند افزود: جشنواره فجر همان طوری که از نامش پیدا است باید جشنواره ای برای انقلاب باشد و مسئولان برگزاری آن باید با گزینش مناسب و هوشمندانه در این راستا حرکت کنند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار