سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 22992
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » پیام رهبر انقلاب به نشست سالیانه اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا
Print This Post

چهل و هشتمین نشست سالیانه اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان شاغل در اروپا، شامگاه جمعه در مرکز اسلامی امام علی(ع) وین پایتخت اتریش با پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی آغاز به کار کرد.

به گزارش سلام دلفان به نقل از مشرق – چهل و هشتمین نشست سالیانه اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان شاغل در اروپا، شامگاه جمعه در مرکز اسلامی امام علی(ع) وین پایتخت اتریش با پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی آغاز به کار کرد.

پیام حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی که توسط حجت‌الاسلام دکتر جواد اژه‌ای، نماینده ایشان در امور دانشجویان در اروپا قرائت شد، بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جوانان و فرزندان عزیز ملت ایران که در دانشگاه‌های گوناگون جهان به کسب دانش مشغولند نهال‌هایی ارزشمندند که ریشه در خاک حاصلخیز کشور سرافراز خود دارند و همچون برادران و خواهران‌شان در دانشگاه‌های زنده و پرتحرک کشور، ثمرات ارزشمندی را تقدیم میهن و ملت خود خواهند کرد ان‌شاءالله.

این است آن اندیشه‌ای که ذهن دانشجوی ایرانی را در هر نقطه از جهان باید همواره مشغول دارد. کیفیت فراگیری و انتخاب دانشی که فرا می‌گیرید و روحیه و رفتاری که در این دوران تحصیلی، شخصیت شما را نمایان می‌سازد، یکسره باید از این اندیشه تابناک سرچشمه بگیرد و راه شما را مشخص سازد.

در فرآیند پرهیجان تبدیل دانشجوی امروز به مدیر و انسان برجسته فردا، بیش از همه چیز، توکل به خدا و استمداد از لطف و رحمت او به کار شما خواهد آمد. این است آنچه استعدادهای شما را شکوفا، گام‌های شما را استوار و دل شما را آرامش می‌بخشد.

به امید آینده درخشان شما و کشور، همه‌تان را به خدای بزرگ می‌سپارم و برای شما دعا می‌کنم.

                                     سید علی خامنه‌ای

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار