سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 2302
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۰
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » پيام مرا به مردم شريف لرستان برسانيد و بگوييد دهمرده گفته است: با تمام توان تلاش ميكنم حتي يك رأي آنها مخدوش نشود.
Print This Post
استاندار لرستان:
به گزارش سلام دلفان به نقل از روابط عمومی استانداری لرستان:حبیب‌الله دهمرده در جمع بخشداران لرستان با بیان اینکه امين مردم باشيد و تلاش كنيد منويات مقام معظم رهبري تحقق ...

به گزارش سلام دلفان به نقل از روابط عمومی استانداری لرستان:حبیب‌الله دهمرده در جمع بخشداران لرستان با بیان اینکه امين مردم باشيد و تلاش كنيد منويات مقام معظم رهبري تحقق پيدا كند.

دكتر دهمرده استاندار لرستان در جمع بخشداران استان ضمن بيان مطالب فوق گفت مردم ولي نعمت انقلابند و ما خدمتگزار آنان هستيم لذا با تمام توان تلاش خواهيم كرد كه شرايط و زمينه آسايش، امنيت و حضور آنها را در عرصه هاي مختلف انقلاب فراهم شود وي گفت: شرايط حساس و با اهميت امروز ضرورت هوشياري و تلاش مضاعف ما را بيشتر مي كند.

استاندار لرستان گفت: تقارن ايام ا… دهه مبارك فجر انقلاب اسلامي و ايام برگزاري انتخابات مجلس نهم شرايط خاص و حساسي را براي كشور ما ايجاد كرده است. كه در اين شرايط ما بايد هوشياري و تلاش مضاعفي را براي برآورده شدن منويات مقام معظم رهبري، تحقق برنامه هاي دولت و افزايش حيثيت، اعتبار و آبرو براي نظام مقدس جمهوري اسلامي بكار بنديم.

استاندار با بيان اينكه پيام من به همه مردم اين است كه با تمام توان تلاش مي كنم يك رأي آنها مخدوش نشود گفت: خواسته مقام معظم رهبري حضور دشمن شكنانه مردم در انتخابات و عرصه هاي مختلف نظام جمهوري اسلامي است و اگر كسي در اين راستا با هر گونه عملي باعث دلسردي و مأيوس شدن مردم و در نتيجه كمرنگ شدن حضور آنها در عرصه هاي مختلف نظام شود دانسته يا ندانسته به خدمت دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوري اسلامي درآمده و در راستاي برنامه هاي آنان گام برداشته است.

استاندار لرستان با تأكيد جدي بر اينكه فضاي عمومي بخش ها، روستاها، شهرها و نقاط مختلف كشور بايستي فضاي نشاط، شايد و اميدواري باشد گفت: با وفاق، همدلي و اتحاد اين مهم را برآورده كنيد و محور كار خود را فراهم آوردن شرايط لازم براي ارايه خدمت بي منت به مردم قرار دهيد.

دهمرده با بيان اينكه چشم دشمنان و دوستان انقلاب به حضور مردم در راهپيمايي 22 بهمن دوخته شده است گفت: حضور مردم در راهپيمايي 22 بهمن را در اقصي نقاط كشور يك امر مهم و حياتي معنايش تجديد ميثاق با آرمان هاي انقلاب اسلامي و تبعيت از ولي امر مسلمين جهان است و بخشداران بايستي تمام شرايط لازم براي مشاركت مردم را در راهپيمايي و ديگر عرصه هاي مختلف نظام مقدس جمهوري اسلامي فراهم كنند.

  1. نویسنده دیدگاه: منذر
    بهمن ۲۴, ۱۳۹۰ در تاریخ ۰۰:۴۳

    آقاي استاندار راي مردم مخدوش نمي شود اگر شما با … و فشار بر … براي تاييد شدن آقاي … اذهان مردم را مغشوش نمي كرديد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار