سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 23097
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » خائنان از تروریسم عراق حمایت می‌کنند
Print This Post

نخست وزیر عراق با اشاره به اینکه برخی کشورهای شیطان صفت و خائن عربی از تروریسم در عراق حمایت می‌کنند، هشدار داد که این شر دامن این کشورها را خواهد گرفت.

به گزارش سلام دلفان به نقل از تسینم، «نوری المالکی» طی سخنانی در شهر الناصریه واقع در جنوب بغداد گفت که تروریسم در منطقه وجود دارد و عراق نیز هدف برخی کشورهایی است که از تروریسم و شر حمایت می‌کنند.

وی افزود: اما این شر در حال گسترش است و به خود این کشورها خواهد رسید همانگونه که در گذشته نیز به کشورهای دیگری رسید.

مالکی به نام این کشورها اشاره‌ای نکرد اما مسئولان عراقی دائما انگشت اتهام را به سمت عربستان و قطر به دلیل حمایت از تروریسم در عراق نشانه می‌روند.

وی تاکید کرد: جهانیان در موضعی که نظیر آن کمتر دیده می‌شود، برای مقابله با تروریسم با ما متحد شدند به گونه‌ای که شورای امنیت، اتحادیه اروپا و کشورهای عربی به استثنای برخی کشورهای شیطان صفت و خائن، همگی در کنار ما ایستادند.

وی با اشاره به اینکه اگر جهانیان برای مقابله با این شر متحد نشوند، تروریسم گسترده خواهد شد، افزود: آغاز اتحاد جهانیان در مقابله با تروریسم از عراق بود و ما به این امر افتخار می‌کنیم، تجربه و توانایی ما برای تعقیب و مقابله با تروریسم، پیش روی جهانیان و همه کشورهای دوست و برادر است زیرا تروریسم یک پدیده جهانی است.

بر اساس این گزارش، شورای امنیت سازمان ملل در تاریخ 10 ماه جاری میلادی(20 دی) حمایت خود را از دولت عراق در مبارزه برای سیطره مجدد بر تعدادی از مناطق نزدیک بغداد که به دست گروه‌های مسلح مرتبط با القاعده افتاده است، اعلام کرد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار