سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 23431
تاریخ انتشار: ۵ بهمن ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » اعدام375امام جماعت سني توسط”داعش”
Print This Post

جنايت هاي نيروهاي “داعش” به علما، ائمه جماعت و سخنرانان محدود نمي شود بلکه آنان تاکنون هزاران شهروند بي گناه از جمله زن و مرد، کوچک و بزرگ، پير و جوان را به قتل رسانده اند.

به گزارش سلام دلفان به نقل از شيعه آنلاين،‌ جديد ترين گزارش منتشر شده در مورد فعاليت هاي تروريستي انجام شده توسط گروهک تروريستي “دولت اسلامي عراق و شام” موسوم به “داعش” حاکي از آن است که اين گروهک از زمان ورود خود به عراق تاکنون 375 امام جماعت و سخنران سني مذهب را اعدام کرده و به قتل رسانده است.

نکته جالب اينجاست که اين گزارش توسط فعالان حقوق بشر در استان سني نشين “الأنبار” در غرب عراق تهيه و تنظيم شده و آنان فاش کرده اند که از مجموع اين 375 نفر اعدام شده، دست کم 100 نفر از استان الأنبار بوده اند.

بر اساس اين گزارش، سرشناس ترين چهره هاي اعدام شده توسط “داعش”، “خالد سليمان” رئيس سابق ديوان وقف سني الأنبار، “عمر العاني” مفتي الأنبار و “شيخ حمزه العيساوي” رئيس «رابطه علماي فلوجه» بوده اند.

در پايان اين گزارش مفصل آمده: جنايت هاي نيروهاي “داعش” به علما، ائمه جماعت و سخنرانان محدود نمي شود بلکه آنان تاکنون هزاران شهروند بي گناه از جمله زن و مرد، کوچک و بزرگ، پير و جوان را به قتل رسانده اند

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار