سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 23489
تاریخ انتشار: ۵ بهمن ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » بحرانی‌ترین پرسپولیس بدنبال انتقام
Print This Post

۲۱ دی بود که پرسپولیس در ورزشگاه غدیر اهواز با نتیجه ۲ بر یک مغلوب فولاد شد و اکنون بعد از ۲ هفته شاگردان دایی به این شهر و ورزشگاه باز خواهند گشت تا هم انتقام آن شکست را بگیرند و هم به مرحله نیمه نهایی جام حذفی راه یابند.

به گزارش سلام دلفان، ۲۱ دی بود که پرسپولیس در ورزشگاه غدیر اهواز با نتیجه ۲ بر یک مغلوب فولاد شد و اکنون بعد از ۲ هفته شاگردان دایی به این شهر و ورزشگاه باز خواهند گشت تا هم انتقام آن شکست را بگیرند و هم به مرحله نیمه نهایی جام حذفی راه یابند. آن هم در شرایطی که دنیای این روزهای پرسپولیس با آن زمان بسیار متفاوت است. محمد رویانیان از مدیریت این باشگاه استعفا داده و این نخستین بازی تحت سرپرستی موقت علی پروین است.

 
برخی خبرها در مورد رفتن جلال حسینی به لیگ قطر هم سرخپوشان را نگران خواهد کرد که شاید این آخرین بازی مدافع مستحکم پرسپولیس برای آنها باشد، ضمن آنکه خاطره تلخ بازی پیش در اهواز هم به جای خود باقی مانده است. حسین فرکی و تیمش در خانه بسیار مقتدر هستند و آنها هم اسب خود را برای قهرمانی در جام حذفی زین کرده اند هر چند در لیگ هم شاید فعلا امیدهای آنها برای قهرمانی بیشتر از پرسپولیس باشد.

 

 
تسنیم نوشت؛ حذف از جام حذفی می تواند آتش بحران در پرسپولیس را شعله‌ور کند. این تیم ناگهان از حال خوش تیم مدعی قهرمانی به حال ناخوش رسیده و ناکامی در اهواز هم آب سردی بر پیکر پرسپولیسی ها خواهد بود. باید دید شاگردان دایی در این دیدار تحت تاثیر این شرایط تسلیم میزبان سختکوش اهوازی خواهند شد یا حوادث بد انگیزه ای خواهد شد تا آنها با حذف فولاد در اهواز بار دیگر به این مسابقات و حتی لیگ برتر بازگردند. نتیجه این بازی می‌تواند تاثیر مستقیمی در آینده پرسپولیس داشته باشد.

 

 
برنده این دیدار چندان هم نباید خوشحال باشد چراکه در مرحله نیمه نهایی حریف دشوار دیگری به نام تراکتورسازی منتظرش خواهد بود. دیگر بازی مرحله نیمه نهایی را استقلال و مس کرمان برگزار خواهند کرد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار