سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 23568
تاریخ انتشار: ۵ بهمن ۱۳۹۲
تعداد نظرات: ۴ نظر
خانه » اخبار برتر » آقای کری! نبرد با آمریکا رؤیای مردان مومن و انقلابی است/ سال‌هاست که برای یک نبرد سرنوشت‌ساز آماده‌ایم
Print This Post
پاسخ حماسی و کوبنده فرمانده کل سپاه به تهدید نظامی وزیر خارجه آمریکا

آقای کری؛ آمریکا و قدرت‌های نظامی او در مقابل چشم مردم مجاهد و با ایمان ما بسیار کوچک و حقیر هستند. اگر شما تخصص و فهم مسائل نظامی یا امنیتی را ندارید از کارشناسان مجرب خود بپرسید که آیا واقعا آمریکا توان و طاقت تحمل طبعات خانمان برانداز عمل کردن این گزینه علیه ایران را دارد؟

سرلشکر جعفری فرمانده کل سپاه در واکنش به ادعاهای وزیرخارجه آمریکا گفت: آمریکا هرگز قدرت درک دامنه‌های تهاجمی جمهوری اسلامی ایران را نخواهد داشت.سرلشکر جعفری

سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه بازدید از توانمندی‌های دانشگاه امام حسین(ع)  در واکنش به ادعاهای اخیر جان کری وزیر امورخارجه آمریکا مبنی بر احتمال استفاده از گزینه‌های نظامی علیه ایران، گفت: آقای کری؛ این را بدانید نبرد مستقیم با آمریکا قوی‌ترین رؤیای مردان مؤمن و انقلابی در سراسر جهان است.

وی افزود: تهدیدات آمریکا برای اسلام انقلابی بهترین فرصت است. پیشوایان اسلام، سال‌هاست ما را برای یک نبرد بزرگ و سرنوشت‌ساز آماده کرده‌اند.

فرمانده کل سپاه پاسداران خاطرنشان کرد: بعید می‌دانم مردان عاقل دولت آمریکا اجازه دهند این کشور که در یک سوی این نبرد سرنوشت‌ساز قرار دارد، گزینۀ مضحک نظامی را از روی میز به صحنه عمل بکشاند.

سرلشکر جعفری خطاب به وزیر خارجه آمریکا تصریح کرد: آقای کری؛ ما می‌دانیم شما بدهکارترین کشور جهان هستید و همه می‌دانند ناتوانی شما در حل مسائل و مشکلات اقتصادی‌تان، دولت آمریکا را چند هفته به تعطیلی کشاند.

وی تاکید کرد: خورشید تمدن امپریالیستی آمریکا به مغرب خود نزدیک شده است و مسئولان این کشور بیش از این، با تکرار راهبردهای شکست خورده مانند استفاده از قدرت نظامی، فروپاشی تمدن خود را شتاب ندهند.

فرمانده کل سپاه پاسداران خطاب به وزیر امورخارجه آمریکا، گفت: آقای کری؛ آمریکا و قدرت‌های نظامی او در مقابل چشم مردم مجاهد و با ایمان ما بسیار کوچک و حقیر هستند. اگر شما تخصص و فهم مسائل نظامی یا امنیتی را ندارید از کارشناسان مجرب خود بپرسید که آیا واقعا آمریکا توان و طاقت تحمل طبعات خانمان برانداز عمل کردن این گزینه علیه ایران را دارد؟

سرلشکر جعفری تصریح کرد: براساس اطلاعاتی که به ما می‌رسد، هم کارشناسان سیاسی و هم صاحب‌نظران امنیتی آمریکایی گزینۀ نظامی را برای ایران تنها مناسب روی میز ماندن می‌دانند، اما استفاده از آن را در عمل به صلاح امنیت ملی آمریکا نمی‌دانند و هشدارهای خود را در این رابطه به مسئولان آمریکا بارها داده‌اند.

فرمانده کل سپاه پاسداران خاطرنشان کرد: بدانید ایران و ایرانی از تهدید خارجی نمی‌ترسد و برعکس عامل انسجام جامعۀ مومن و غیرتمند ایران و متحدان انقلابی‌اش در سراسر جهان است و حوادث تاریخی پس از انقلاب اسلامی نیز گواه این مدعاست.

سرلشکر جعفری تاکید کرد: بنابراین به دولتمردان آمریکا توصیه می‌کنم، اعتبار کلامشان را متناسب با توانمندی‌های خود و طرف مقابلتان خرج کنند و بیش از این خود را مضحکۀ جامعۀ غیور و انقلابی ایران اسلامی قرار ندهند.

وی در پایان خطاب به وزیر خارجه آمریکا خاطرنشان کرد: آیا می‌دانید چند هزار مسلمان انقلابی که دل در گرو انقلاب اسلامی دارند و به حقانیت آن ایمان آورده‌اند، در سراسر جهان در انتظارند تا شما این گزینه را از روی میز به صحنۀ عمل بیاورید. اگر نمی‌دانید کمی بیاندیشید و یا تحقیق کنید و یا لااقل تا زمانی که قرار است منتظر حکمِ عقل عاقلان خود بنشینید، از به کارگیری این عبارت مضحک و بی‌پشوانۀ خرد و اندیشه‌ورزی پرهیز کنید.

منبع: فردا نیوز

 1. نویسنده دیدگاه: یک جهادگر
  بهمن ۵, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۹:۳۴

  امریکا هیچ غلطی نمی کند

 2. نویسنده دیدگاه: جهادگر دوم
  بهمن ۵, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۲:۳۷

  امام فرمودند ((امریکا هیچ غلطی نمیتواند بکند))
  دیگر از جان ما چه میخواهد مش کری
  بابا گفتی قند درست نکنید گفتیم چشم . گفتی قندهای ساخته شده را به ابشکر تبدیل کنید گفتیم چشم دیگر چه مرضی دارید .

 3. نویسنده دیدگاه: دلسوز
  بهمن ۵, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۲:۴۳

  دم جان کری گرم
  یک چیزی گفت تا سلام دلفانی ها بیان و سایت رو بروز کنن
  از روزی که یکیتون شده مسئول نانوایی های شهر دیگه این سایت رو خوابوندید فکر نمیکردم با اینطور استخدامی همه اعضای گروه از شور و شعف سایت رو یادشون بره
  انصافا نظرم رو بذارید که همه ببینن

 4. نویسنده دیدگاه: بی کس
  بهمن ۱۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۳:۳۹

  سلام،جان من فدای تمام کسانی که یک لحظه قدرت عظمت و اقتدار ایران اسلامی را فرا موش نمی کنند امام عزیز بهتر از همه آمریکا را می شناخت و با انقلاب اسلامی پوزیه او را به خاک مالید و بهترین فرمود که (آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند)

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار