سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 23626
تاریخ انتشار: ۶ بهمن ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » آرزوی مبارک برای ریاست‌جمهوری السیسی
Print This Post

مبارک تمایل شدیدی به پیگیری اخبار السیسی دارد و آرزو می‌کند که السیسی رئیس جمهور مصر شود و بارها گفته است که تمایل دارد در انتخابات ریاست جمهوری شرکت نماید.

به گزارش سلام دلفان به نقل از تسنیم، برخی منابع گفته‌اند که حسنی مبارک رئیس جمهور مخلوع مصر آرزو دارد عبد الفتاح السیسی رئیس جمهور مصر شود زیرا تنها وی توانایی اداره کشور در دوره آتی را دارد.روزنامه «الرأی» کویت همزمان با سومین سالروز انقلاب ۲۵ ژانویه که به سرنگونی رژیم مبارک منتهی شد، به نقل از برخی منابع خاص نوشت که مبارک آرزو دارد السیسی رئیس جمهور مصر شود.

این روزنامه نوشت: مبارک که اکنون در بیمارستان نظامی المعادی بستری است به خوبی اوضاع سیاسی داخلی کشور را دنبال می‌کند و دائما تمایل دارد با پزشکان بیمارستان و «فرید الدیب» وکیل ویژه خود درباره اوضاع سیاسی کشور گفت‌وگو نماید.

بر اساس این گزارش، مبارک تمایل شدیدی به پیگیری اخبار السیسی دارد و آرزو می‌کند که السیسی رئیس جمهور مصر شود و بارها گفته است که تمایل دارد در انتخابات ریاست جمهوری شرکت نماید.

به نوشته این روزنامه، مبارک به یکی از پزشکان معالج خود گفت: السیسی تنها کسی است که می‌تواند در دوره آتی کشور را اداره کند و چگونگی تعامل با آمریکایی‌ها را می‌داند.

به نوشته این روزنامه، مبارک بارها از اطرافیان خود در بیمارستان خواسته است که ترتیبی برای دیدار وی با السیسی بدهند اما تا کنون این خواسته وی محقق نشده است و زمانیکه نتیجه برگزاری همه پرسی قانون اساسی را به اطلاع مبارک رساندند، وی گفت: السیسی مرد واقعا باهوشی است و می‌داند چکار می‌کند.

این منابع همچنین تصریح کردند که مبارک دائما از موضع امارات و کویت به خصوص به دلیل کمک به مصر ستایش می‌کند و می‌گوید که شیخ خلیفه رئیس امارات راه پدرش شیخ زاید را در کمک به مصر در پیش گرفته است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار