سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 23662
تاریخ انتشار: ۶ بهمن ۱۳۹۲
تعداد نظرات: ۳ نظر
خانه » آخرین عناوین » هشدار دانشجویان و مردم لرستان به هیات بازرسی وزارت علوم / اجازه نمی دهیم مدیران ارزشی را درو کنید
Print This Post
هیات بازرسی وزارت علوم که در طی چند ماه اخیر به بهانه بازبینی عملکرد و ارزیابی سیستم کلی دانشگاه ها به استان ها و دانشگاهای مختلف می رود به ایستگاه ...

هیات بازرسی وزارت علوم که در طی چند ماه اخیر به بهانه بازبینی عملکرد و ارزیابی سیستم کلی دانشگاه ها به استان ها و دانشگاهای مختلف می رود به ایستگاه لرستان رسید.

این هیئات  سه نفره در حالی در روز شنبه ۵ بهمن ماه در دانشگاه لرستان مستقر شد که شایعاتی مبنی بر برکناری رئیس دانشگاه توسط این هیئات به گوش می رسد و عده ای عنوان می کنند که بازرسی یک بهانه است و این هیئات دنبال برکنار کردن مسئولان دانشگاه است.

 شایعه برکناری مسئولان دانشگاه لرستان باعث واکنش شدید تشکل ها و دانشجویان دانشگاه لرستان شده است. بطوریکه تشکل های دانشجویی به این هیئات بازرسی و مسولان وزارت علوم هشدار داده اند که در صورتیکه قصد جابجایی در دانشگاه لرستان داشته باشند تاوان سنگینی پرداخت خواهند کرد و دانشجویان اجازه نخواهند داد مدیران ارزشی توسط بولدوزر وزارت علوم درو شوند.

در ادامه اعتراضات جنبش دانشجویی دانشگاه لرستان آمده است که ما از دکتر حسن زمانیان رضایت کامل داریم و دکتر زمانیان نمونه بارز یک مدیر موفق و نمونه است که در زمینه فرهنگی، علمی، عمرانی و …  دانشگاه لرستان را به موفقیت های چشمگیری رسانده است. و وقتی یک مدیر در کار خود موفق بوده است و دانشجویان و کارمندان و اساتید از آن رضایت کامل دارند و فضای دانشگاه در آرامش لازم برای کارهای علمی به سر می برد پس دیگر چه نیازی به جابجایی وجود دارد.

به محض رسیدن شایعه برکناری مدیران دانشگاه لرستان به شهر، مردم خرم آباد و استان هم به شدت به این موضوع واکنش نشان دادند و اعلام کردند به هیچوجه اجازه نمی دهند مدیران موفق و ارزشی برکنار شوند و لابی های عده ای که بین مردم شناخته شده اند برسر کار بیایند و فضای دانشگاه را به سمت تشنج و اغتشاش ببرند. موج این اعتراض ها همچنان در استان ادامه دارد.

لازم به ذکر است در شهریور ۱۳۷۹ به خاطر نوع نگرش مدیران وقت دانشگاه همایشی در دانشگاه لرستان برگزار شد که در این همایش به مقدسات و اعتقادات مردم توهین شد و انتشار جزئیات این همایش آشوب بزرگی در خرم آباد ایجاد کرد و چند روز آرامش را از مردم گرفتند و عده ای سودجو دست به اغتشاش، تخریب اموال عمومی و تعرض به جان و مال مردم و درگیری مسلحانه با پلیس ضد شورش زدند. در این درگیری ها یک تن از پرسنل نیروی انتظامی به شهادت می رسد و ۸۰ نفر مجروح می شوند. شماری از مؤسسات دولتی و بانک ها به آتش کشیده می شوند و خسارات سنگین مالی به اموال دولتی و مردم وارد می گردد.

 

بعد از گذشت ۱۳ سال مردم لرستان هنوز آن حادثه تلخ را فراموش نکرده اند و به همین خاطر به شدت مخالف برکناری مدیران ارزشی دانشگاه و برهم زدن آرامش حاکم بر دانشگاه هستند.

 1. نویسنده دیدگاه: با صداقت
  بهمن ۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۲:۱۰

  نه اشتباه نکنید این هیئت می خواد نیروهای ارزشی واقعی را منصوب و دزدان میلیاردی بیت المال را برکنار کنه ء روسای بیسوادان را برکنار و اسطوره های علمی را منصوب نماید ، حالا سلام دلفان هم کمی تا مقداری ناراحت بشن اشکال نداره ، هرچه باشه درو بهتر از سیل تغییرات زمان شماست

 2. نویسنده دیدگاه: بی تعارف
  بهمن ۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۱:۲۲

  آقایان سلام دلفان وقتی … اداره آموزش وپرورش دلفاناز فعالان جنبش فتنه در دلفان درسال 88 انتخاب می شود چرا ساکت وبی صدا سر در لاک خود کرده اید ؟.وقتی در کاکاوند با حضور مدیر کل آموزش وپرورش در صدد برکناری نیروهای ارزشی دلفان هستند چرا هیچ سخنی نمی گویید آخه چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است .مواظب اتفاقات وزد وبند های سیاسی نماینده با گروه های خطرناک فتنه 88باشید این سخنان را جدی بگیرید . کاش از نماینده در مورد سفرسوم بهمن به همراه استاندار مدیر کل آموزش وپرورش خبری می گرفتید .درخواب ناز تشیرف دارید. بخواب خوب بخواب .همه جا امن وامان است .خرم آباد را رها کن بچسب به دلفان بی سردار

  • نویسنده دیدگاه: reza
   بهمن ۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۴:۳۰

   ای کاش ایشان برهمان اصول قبلی خود که مورد تنفر اقلیتی مثل شماست باقی می ماند اما متاسفانه نامبرده برای بدست آوردن پست و منصب نه تنها به سوری جناح راستی بلکه در انتخابات ریاست جمهوری به آقای قالیباف رای داد در کل چه ایشان وچه ریاست محترم معلوم نیست از کجا و کدام گروهند

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار