سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 23713
تاریخ انتشار: ۷ بهمن ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » درخشانی: حضرت موسی نمی‌شوم
Print This Post

فرج ا… سلحشور خبر سام درخشاني مبني بر بازي او در نقش حضرت موسي (ع) را رد كرد. اين در حالي است كه درخشاني در گفت و گو با «باني فيلم» هرگونه اظهارنظري درباره سريال مذكور را رد مي‌كند.

به گزارش گروه فرهنگی مشرق – روز گذشته سام درخشاني بازيگر سريال در حال پخش «آواي باران»‌در گفت و گويي با ايسنا اعلام کرد که به عنوان یکی از گزینه‌های اصلی در نقش «حضرت موسی(ع)» انتخاب شده، اما این انتخاب هنوز به قطعیت کامل نرسیده است.

اين خبر درخشاني بلافاصله با واكنش منفي اين كارگردان مواجه شد. سلحشور در اين باره به «نسیم» گفت: اینکه در برخی سایت ها آمده که نقش حضرت موسی(ع) به سام درخشانی پیشنهاد شده، حرفی دروغ است؛ حالا خواه سام درخشانی این را گفته باشد و یا رسانه‌هایی که شانتاژ کار بوده و دنبال افزایش بازدید خود هستند. وی افزود: اصلا هنوز به مرحله انتخاب بازیگر نرسيديم و حتی تا امروز یک گزینه را هم مد نظر نداریم و این خبر کذب محض است. من فعلا مشغول نگارش سناریو هستم و هرکسی در مورد انتخاب بازیگر هرچه گفته، دروغ گفته است. سلحشور ادامه داد: این پروژه اصلا معلوم نیست چه سرمایه گذاری خواهد داشت و من به تکلیف الهی خود که همان نگارش یک سناریوی خوب و قرآنی است ادامه می دهم. وی در پایان گفت: اگر خداوند نظرش شامل حال من شود و من را مورد عنایت قرار دهد این فیلم ساخته می شود.
اما سام درخشاني با رد هرگونه نقل قول و صحبت از سوي خود درباره سريال موسي، مطالب منتشر شده در اين باره را رد مي‌كند.

درخشاني به «باني فيلم» گفت: من هيچ صحبتي با رسانه‌اي درباره اينكه بازي من در نقش حضرت موسي (ع) در سريالي به همين نام قطعي شده نداشته‌ام و هرگونه اظهارنظر قبلي در اين مورد را رد مي‌كنم. البته تماسي از سوي دفتر توليد اين پروژه داشتم، اما چون در حد حرف بود، هيچگاه اشاره‌اي به آن در جايي نكردم.

وي افزود: من تعجب كردم كه صحبت‌هايي از قول من در اين باره منتشر شده است. بر همين اساس چون صحبتي در اين زمينه نكرده‌ام، لزومي نداشته كه كارگردان سريال موسي (ع) هم آن را تكذيب يا تأييد كند و بهتر بود ابتدا آن را با خود من مطرح مي‌كردند.

منبع: بانی فیلم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار