سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 24026
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » رژیم صهیونیستی: به غیر نظامیان هم رحم نمی‌کنیم
Print This Post

فرمانده نیروی هوایی رژیم صهیونیستی حزب‌الله لبنان را به ساختن هزاران پایگاه خود در ساختمان‌های مناطق مسکونی لبنان متهم کرد و گفت: اسرائیل حتی به بهای جان غیرنظامیان در جنگ احتمالی در آینده، این‌ پایگاه‌ها را نابود خواهد کرد.

به گزارش سلام دلفان رویترز نوشت: امیر اشل، فرمانده نیروی هوایی رژیم صهیونیستی حزب‌الله لبنان را به ساختن «هزاران» پایگاه خود در ساختمان‌های مناطق مسکونی لبنان متهم کرد و گفت: اسرائیل «حتی به بهای جان غیرنظامیان» در جنگ احتمالی در آینده، این‌ پایگاه‌ها را نابود خواهد کرد.رویترز نوشت: به نظر می‌رسد این گفته‌های «غیرمعمول» فرمانده هوایی ارتش اسرائیل بخشی از تلاش‌های مقامات اسرائیلی در آماده کردن آرای عمومی در جهان در مورد این موضوع است که هر گونه جنگ جدید با حزب‌الله در لبنان شمار زیادی تلفات غیرنظامی در بر خواهد داشت.

سرلشگر اشل طی نطقی گفت: ما باید شدیدا با هزاران پایگاه حزب‌الله که امنیت اسرائیل و به صورت اساسی مناطق داخلی آن را تهدید می‌کنند، برخورد کنیم.

به گفته او این پایگاه‌ها عمدتا در بیروت، دره بقاع و مناطق جنوبی لبنان بنا شده‌اند.

رویترز به نقل از مقامات اسرائیلی دیگر نیز ادعا کرد: حزب‌الله از خانه‌های غیرنظامیان به عنوان انبار موشک و تفنگ استفاده می‌کند.

زنرال اشل گفت: این پایگاه‌ها در هر حمله آتی هدف قرار می‌گیرد کسانی که در این پایگاه‌ها بمانند آسیب خواهند دید و جانشان به خطر می‌افتد و کسانی که از آن بیرون روند نجات می‌یابند.

موشه یعلون، وزیر دفاع رژیم صهیونیستی، سه‌شنبه گذشته ادعا کرده بود که حزب الله در حال حاضر صد هزار موشک و راکت دارد که 30 هزار فروند بیشتر از سال گذشته میلادی‌ است.

 

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار