سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 24257
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » حمایت نمایندگان از صندوق‌رفاه وزارت‌علوم
Print This Post

۱۲۵ نماینده مجلس از عملکرد صندوق رفاه وزارت علوم طی نامه‌ای حمایت کردند.

به گزارش سلام دلفان به نقل از فارس، ۱۲۵ نماینده مجلس شورای اسلامی طی نامه‌ای از عملکرد کیوان مرادیان رئیس صندوق رفاه وزارت علوم حمایت کردند.متن کامل این نامه به شرح ذیل است:

“جناب آقای دکتر فرجی‌دانا

وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری

با اهدای سلام؛

بی‌گمان رشد شتابان فعالیت‌های علمی و پژوهشی کشور و ایفای شایسته مسئولیت‌های جامعه دانشگاهی در راستای رفع نیازهای کشور موجب پیشرفت‌های بی‌نظیر در حوزه‌های مختلف ایران عزیز اسلامی خواهد گردید.

این پیشرفت‌های علمی و پژوهشی که بارها مورد تایید مقام معظم رهبری مدظله العالی قرار گرفته مرهون زحمات کسانی است که با عمل خالصانه خویش در مسیر خشنودی و رضایت خداوند متعال و مردم گام برمی‌دارند.

عملکرد مورد تحسین صندوق رفاه دانشجویان طی سه سال گذشته در سایه مدیریت شایسته جناب آقای کیوان مرادیان‌کوچکسرایی محقق گردیده است، تعامل خوب با نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی به ویژه اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات، ارتقاء تشکیلاتی صندوق به منظور چابک‌سازی و تسریع در پرداخت وام‌ها و تسهیلات دانشجویی، استفاده از ظرفیت بخش غیر دولتی در راستای حکم برنامه پنجم توسعه و افزایش قابل توجه کمی و کیفی ضریب پوشش دانشجویان متقاضی دریافت تسهیلات بدون وقفه آن هم در شرایط تحریم از نقاط قوت کارنامه و بیانگر قابلیت‌ها و ظرفیت‌های بالای ایشان می‌باشد.

لذا بر خود فرض می‌دانیم از این زحمات بی‌شائبه به مصداق حدیث شریف «من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق» تشکر و قدردانی نماییم.

بدون شک حمایت و تقویت این چنین مدیران مدبر توانمند، دلسوز و پاک در ادامه روند مطلوب خدمت‌رسانی به دانشجویان عزیز کشور مورد انتظار نمایندگان ملت می‌باشد.

از خداوند متعال توفیقات روزافزون حضرتعالی و همکاران گرامیتان را در خدمتگزاری شایسته به میهن عزیز و ملت شریف قدرشناس ایران اسلامی مسئلت می‌نماییم.”

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار