سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 24481
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۲
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » آخرین عناوین » نخستین مدرسه هوشمند روستایی استان لرستان در شهرستان دلفان به بهره برداری رسید
Print This Post

نخستین مدرسه هوشمند روستایی استان لرستان در مراسمی که به صورت ویدئو منفرانس و با حضور معاون اول رییس جمهور برگزار شد، در شهرستان دلفان به بهره برداری رسید.

به گزارش سلام دلفان به نقل از ایرنا، دراین برنامه زنده ارتباطی که در چهار استان کشور به صورت همزمان برگزار شد، بهره برداری از سه هزار و 300 طرح عمرانی، آموزشی، پرورشی و بهداشتی با فرمان معاون اول رییس جمهوری به صورت رسمی آغاز شد.

مهندس جهانگیری معاون اول رییس جمهوری که در زاهدان بسر می برد با شرکت در یک برنامه ویدئو کنفرانس و ارتباط همزمان با چهار استان کشور از جمله لرستان، نخستین واحد آموزشی شش کلاسه روستایی هوشمند استان لرستان در روستای ایرانشاهی شهرستان دلفان را افتتاح کرد.

در این برنامه ویدئو کنفرانس ؛ معاون اول رییس جمهور ضمن قدردانی از مردم لرستان، این استان را شایسته خدمت رسانی بیشتر دانست و بر تلاش بیشتر مدیران برای رشد و توسعه استان تاکید کرد.

استاندار لرستان نیز در این آیین گزارشی از طرح های قابل افتتاح دهه فجر لرستان را ارائه کرد و گفت : این مدرسه با مشارکت بانک ملت و با اعتبار 9 میلیارد ریال هزینه احداث شده است .

هوشنگ بازوند افزود: این آموزشگاه اولین مدرسه هوشمند روستایی استان است که با بهره برداری از آن فضای مناسب آموزشی برای 120 دانش آموز در یک نوبت آموزشی فراهم شده است .

  1. نویسنده دیدگاه: مممممممممممم
    بهمن ۱۴, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۸:۱۵

    ایا داشتن رایانه و پروژکتور میشه هوشمند سازی؟

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار