سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 24492
تاریخ انتشار: ۲ اسفند ۱۳۹۲
تعداد نظرات: ۲ نظر
خانه » اخبار برتر » پلی باریک تر از پل صراط “بدکاران”
Print This Post
قیاسی از روی درد؛

به نظر نمی رسد که تمام مسئولین شهر برای یک بار هم که شده از آن عبور نکرده باشند،حال با وسایل نقلیه و یا خدایی ناکرده با پای پیاده!!!
مسیری رعب آور، پر از دلهره و ترس از سقوط و یا برخورد با ماشین ها و تصادف!!! در شبها بسیار تاریک و بدون حفاظ برای عابرین پیاده!!!

سلام دلفان طول این پل به اندازه ی یک جاده ی باریک روستایی می باشد اما وسایل نقلیه به طرزی عجیب و بدون توجه به عابران پیاده دو طرفه (آینه به آینه) از آن عبور می کنند.

pic038

در این بین عابران پیاده ایی که در وسط  پل در حال عبور هستند باید خود را سریعا به کناره های پل رسانده تا با ماشین ها برخوردی نداشته باشند  که در این حالت امکان لغزش پا و افتادن به رودخانه بسیار زیاد است.

رودخانه ایی که آبش فاضلاب است و کفش را شیشه  شکسته های نوشابه و آشغال فرا گرفته است، در این صورت مصدوم مورد نظر اگر از سقوط به کف رودخانه و برخورد با سنگ و گل ولای جان سالم به در کند، احتمالش ضعیف است که چندین مرض جدید را سوغات  به خانه نبرد!!!

pic027pic038 pic014 pic006

خاطرمان هست که سلام دلفان چندی پیش و سایت نسیم دلفان نیزاخیرا  در این باره گزارشی تهیه نمود که مسئولین وقت توجه چندانی به آن نداشتند و یا از سر کمبود بودجه به فراموشی سپردند، که باید گفت: بودجه ی شهر ما را  کدامین شهر بالا کشیده است؟ یا اینکه بودجه ی کارهای عمرانی در شهر به چه کاری اختصاص یافته است؟ و در چه راهی خرج شده است؟

سلام دلفان بر خود واجب میداند که مسئولین مربوطه را شناسایی و پاسخی مناسب از ایشان را به اطلاع عموم برساند.

طبق آخرین آمار بصری در شهرستان، اگر هر مسئولی(بلا استثنا) که منصوب  می شود، یک دهم از خرج بنرهای تبریکش را برای حل این مشکل تخصیص  می داد الان پل بتونی استاندارد برای عابرین پیاده و وسایل نقلیه افتتاح شده بود و عکس یادگاریشان را با پل ، در آلبوم تماشا می کردند و یاد و خاطر گذشته را گرامی می داشتند.

راستی شهر ما خانه ی کیست؟ اگر خانه ی دیگران است پس به دیگر مسئولین در دیگر شهرهای دیگر کشورهای دیگر قاره ها می گوییم که برای  رفع این نیاز مبرم و ملموس عمومی باید هرچه سریع تر فکری کنید.

اگر شهر ما خانه ی ماست، دم بر نمی آوریم چون “از ماست که بر ماست”  و این وظیفه ی مسئولین است که خود را فرزندان این دیار بدانند و برای رفاه بیشتر هم کیشان خود هرچه در توان دارند را دریغ نکنند.

و اما پیشنهاد سلام دلفان:

pic002 pic003 pic004

 

به امید آنکه مسئولین به فکر مردم شهر بسوزند و با دشواری های خدمت به مردم بسازند.

شهری را بسازند که آرزوی هر دلفانیست.

 

 1. نویسنده دیدگاه: ۹-۱
  اسفند ۱, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۱:۴۹

  از هشدار سایت سلام دلفان ممنونیم
  اما اگه کاری واسه مردم انجام نمیدن تقصیر اعضا محترم و متدین شورای شهر نیست چون این ماییم که برای رضای خداُفامیلی یا اینکه اولاد پیغمبرند و الباقی هم که قبل از انتخابات مهندسی شده راهی شورا شورا شدن و …پس این افراد که این کاره نیستند معلومه که شهرداری هم سطح خودشون انتخاب میکنن.من به نوبه خودم از اینها ممنونم چون بجز کمی حقوق که میگیرن ضرر لطمه دیگری بر بدنه شهر بینوای نورآباد نمی زنند.از ماست که برماست.
  اونایی که اینکاره بودن با کمک ….. از گردونه شورا حذف شدن پس بخوریم دست پخت سایه های سهمگین پشت صحنه را
  بازم از سلام دلفانیها%

 2. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  اسفند ۱, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۲:۳۲

  سلام
  گزارش بسیار زیبایی بود.
  لطفا مسولین شهر توجه کنند که مردم خرم آباد با مردم نورآباد چه تفاوتی دارند؟؟
  باور کنید من نه در نورآباد زندگی هم نمی کنم
  مسولین محترم اتومبیل های خودتون از روی این پل رد میشه!!!

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار