سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 24545
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » رقص و پایکوبی «جعجع» از کشته شدن شیعیان+تصاویر
Print This Post

ساعتی پس از وقوع انفجار تروریستی در لبنان، رسانه‌های لبنانی از حضور «سمیر جعجع» رییس حزب القوات البنانیه در محل انفجار خبر دادند.

به گزارش سلام دلفان به نقل از ابنا، یک عنصر گروه تروریستی جبهه النصره شنبه شب با یک خودروی جیپ گراند چروکی خود را نزدیک مدرسه «المبرات» ویژه ایتام در خیابان اصلی ورود شهر شیعه نشین هرمل در شرق لبنان منفجر کرد.

در این انفجار که عامل انتحاری خود را در ایستگاه توزیع مواد سوختی موسوم به «الایتام» که وابسته به یک موسسه خیریه است منفجر کرد، 5 نفر از شیعیان به شهادت رسیده و شمار زیادی مجروح شدند.

شب شنبه و تنها ساعتی پس از وقوع این انفجار تروریستی رسانه های لبنانی از حضور «سمیر جعجع» رییس حزب “القوات البنانیه” ـ گروه موسوم به نیروهای لبنانی ـ  در محل انفجار خبر دادند.

سمیر جعجع که برای حضور در یک مکان عمومی در نزدیکی منزلش در محله “معراب” از منزل خارج شده بود با حضور در محل انفجار به خاک و خون کشیده شدن شیعیان هرمل را نظاره کرد.

درهمین حال تصویری از حضور رییس گروه موسوم به نیروهای لبنانی منتشر شد که وی پس از حضور در محل وقوع انفجار هرمل به جمع مسیحیان پیوسته و به رقص و پایکوبی پرداخته است.

رقص و پایکوبی «جعجع» از کشته شدن شیعیان+تصاویر

رقص و پایکوبی «جعجع» از کشته شدن شیعیان+تصاویر

 

گفتنی است حزب‌الله لبنان چندی پیش با صدور بیانیه‌ای اعلام کرده بود که «سمیر جعجع» درصدد ایجاد فتنه مذهبی و گسترش دامنه چالش و تشنج در لبنان است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار