سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 24713
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » قتل شیعیان از افتخارات ما و پدران ماست
Print This Post

کشتن شیعیان واجب است و از افتخارات ما و پدران است. وجوب کشتن شیعیان به حدی است که خلفای بعد از یزید امیرالفاسقین همواره به قتل و تهجیر شیعیان پرداخته اند.

به گزارش سلام دلفان به نقل از ادیان نیوز، عبدالله المحیسنی یکی از وهابیون متعصبی است که همواره به تکفیر شیعیان پرداخته است.وی در اظهارات امروز خود بیان کرد که ما از داعش می خواهیم به صورت منسجم تر و بهتر فعالیت خود را در عراق افزایش دهد و به قتل شیعیان بپردازد.

 

وی در ادامه گفت کشتن شیعیان واجب است و از افتخارات ما و پدران است. وجوب کشتن شیعیان به حدی است که خلفای بعد از یزید امیرالفاسقین همواره به قتل و توهین شیعیان پرداخته اند.

قتل شیعیان از افتخارات ما و پدران ماست

 

این فرد یاغی خودش را از نوادگان حجاج بن یوسف معرفی کرد و گفت هیچ کس در طول تاریخ همانند حبیبمان حجاج بن یوسف ما سلفی ها را اینطور سرافراز نکرده بود، حجاج کسی است که انتقام رسول خدا را از دوستداران علی گرفت!!!

 

وی در ادامه ی مزخرفاتش گفت : جنگ کنونی داعش در عراق همانند جنگ بدر با منافقین است. وی تمامی سربازان داعش را فدایی اسلام دانست و شیعیان را مجددا تکفیر کرد.

 

چندی پیش شیخ بشیر نجفی یکی از علمای نجف اشرف فرموند معمولا در طول تاریخ ،شیعه مظلوم واقع گشته است و قتل و کشتار از آن دشمنان شیعه است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار