سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 24847
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » کشف گور جمعی در مقر داعش
Print This Post

تروریست‌های ارتش آزاد سوریه، در مقر «ابو عمر الکویتی» از سرکردگان داعش در شهر دیر حسان در ریف ادلب، یک گور جمعی کشف کردند. گفته می شود این گور دسته جمعی شامل ۴۰ جسد با دست های بسته بود که با زباله به قصد شناسایی نشدن، روی آنها را پوشانده بودند.

 

به گزارش سلام دلفان به نقل از شبکه خبر، مصطفی عبدالله، سرکرده هنگ صقور الاسلام، وابسته به ارتش آزاد، گفت: هنگام ورود به مقر ابوعمر، بوی بسیار زننده ای استشمام کردیم که متوجه نگهداری اجساد متعفن در نزدیکی این محل شدیم.
کشف گور جمعی در مقر داعش
وی با اشاره به کشف ۴۰ جسد در چاه و زباله دان، افزود: اجساد با دست بسته در مقابری دفن شده بودند که کسی نتواند آن را شناسایی کند.

گفتنی است، الکویتی از بیش از دو سال و نیم قبل در روستای مرزی اطمه فعالیت دینی داشت و خود را خطیب و به دور از نظامیگری معرفی می کرد؛ اما پس از مدتی وقتی مردم اجازه ندادند در مسجد روستا سخنرانی کند چهره تکفیری اش نمایان شد، لذا برای سخنرانی برگه ای از هیات شرعی داعش آورد و پس از آن به چند آدم ربایی متهم شد که کشف گور جمعی در روستا، صحت این اتهام را نشان داد.

وی شماری از جنگجویان بیگانه را به سوریه آورده بود، از جمله ابوالبنات که پس از سر دادن تکبیر، اشخاص را سر می برید. وی همچنین به ربودن پولس الیازجی و یوحنا ابراهیم (اسقفهای مسیحی) در آوریل ۲۰۱۳ میلادی متهم است.

چندی پیش نیز، داعش یکی از فرماندهان گروه های ارتش آزاد را به اتهام تجاوز به نوه اش دستگیر کرد و فیلم آن را روی اینترنت قرار داد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار