سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 24882
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۲
تعداد نظرات: ۴۲ نظر
خانه » اخبار برتر » گزارش تصویری/از کوپن تا سبد کالا فاصله فقط16 سال/تدبیر در توزیع سبدکالا امید را در دلها خشکاند!!!
Print This Post
اینجا نورآباد دلفان دهه هفتاد، نه ببخشید دهه نود؛(38 نظر)

موج جمعیت مارا به یاد سخنان رئیس جمهور در ایام انتخابات می اندازد: نمی شود کشور را به شیوه ی کمیته امداد اداره کرد، گدا پروری در شان این مردم نیست. و اما حرف مردم: نمیدانیم با امید به تدبیر بنگریم یا مدبرانه امیدوار باشیم؟!

سلام دلفان-  در بین جمعیت افرادی هستند که از روستا های دور دست و در این هوای سرد خود را به مراکز توزیع سبد کالا رسانده اند، برخ ها حتی نمی دانند که این سبد به آنها تعلق می گیرد یا خیر؟! سبدی که از حرمت و بزرگی انسان پا فرا نهاده و پیر و جوان را دنبال خود می کشاند، البته مردم حق دارند چون اگر نروند از دستشان می رود، پول نیست که هر وقت بخواهند از حسابشان بردارند، تخم مرغ است فاسد می شود!

 

pic001 pic004 pic005 pic030 pic025 pic027.1 pic024 pic023 pic021 pic018 pic019 pic020 pic021.1 pic014 pic015 pic010 pic011 pic013 pic012 pic008 pic001 pic002

عکس از سید محمد مرادیانی

 1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  بهمن ۱۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۴:۴۳

  تودوره احمدی نژاد که با پول هم باید صف میگرفتی برنج بهت بدن باز صد رحمت به این دوره که هم تو مغازه ها پولیش هست هم رایگان میدن

  • نویسنده دیدگاه: بی تعارف
   بهمن ۲۰, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۳:۰۳

   امیدوارم شانه تخم مرغتان درراه بشکند، در برنجتان فضله ی موش ببینید ،قوطی روغنتان سوراخ باشد وحبه پنیرتان تاریخ گذشته وزاغکی آن را بدزدد.!!!!(ازطرف انجمن دلشکستگان فاقد سبد کالا )

 2. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  بهمن ۱۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۴:۴۹

  چرا خبر جلسه شبانه اصلاح طلبان رو حذف کردید؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 3. نویسنده دیدگاه: ugd
  بهمن ۱۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۸:۵۳

  چرا خبر جلسه شبانه اصلاح طلبان رو حذف کردید؟؟؟؟؟؟؟؟

 4. نویسنده دیدگاه: اصلاح طلب
  بهمن ۱۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۹:۳۳

  بدبخترین ، مغرض ترین ، بی انصافترین افراد شما سلام دلفانیها هستید که از این همه دزدی و جنایت جناح تان دم نزدید و یکبار هم از مردم عذر خواهی نکردید ولی این ضعف را چقدر پوشش می دهید در حالی که رئیس جمهور عذری خواهی کرد عذر خواهی که هیچگاه ظالمان بزرگ به نظام به آن روی نیاوردند

  • نویسنده دیدگاه: بی غرض
   بهمن ۱۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۰:۵۷

   جناب باصطلاح اصلاح طلب شما بی انصافید . از یارانه احمدی نژاد میخورید یا به عبارتی دیگر نمک خوران نمکدان شکنها. اگر دزدی هم در دولت احمدی نژاد صورت گرفت امثال جنابعالی بودند برای بد نام کردن و تخریب دولت خادمان واقعی ملت . انان که از جنس مردم بودند و برای اسایش بند و جناب الو شب و روز نداشتند. مسکن مهرت . ناوگان حمل و نقل . ارتباطات گسترده. پیشرفت علمی . نانوتکنولوژی . فن اوری هسته ای . اقتدار ایران که تمام ابرقدرتها شب و روز ندارند از هراس ایران.مقتدر . مردمی دولت خدمتگزار احمدی نژاد.
   خداوند احکم الحاکمین است. عذر خواهی روحانی بابت اشتباه خودش بود . احمدی نژاد اشتباه نکرد. اشتباه او اهمیت دادن به افرادی مثل تو بود.حالا که به زعم شما دولت اصلاحات است (البته جناب اقای روحانی صد تو دهنی هم تا حالا به اصلاح طلبان زده اما از رو نمیروید)
   شما اصلاح طلبان (البته نه همه انان) سازی مخالف ولایت میزدید اما جناب اقای روحانی فرمودند در ایران یک پرچم و یک پرچمدار هست و ان هم مقام عظمای ولایت است . بابا قربان س ن گ پای ق ز و ی ن

   • نویسنده دیدگاه: نام شما...
    بهمن ۱۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۴:۲۰

    یارانه احمدی نژاد؟ ببخشید مگه از جیب خودشون دادن درضمن عامل همه رکود و تورم این چند سال همین یارانه نقدی بود

   • نویسنده دیدگاه: اصلاح طلب در جواب با غرض و مرض
    بهمن ۱۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۵:۳۶

    آقای بی غرض اولا” با این ادبیات و تهمتهای می زنی معلوم است نه تنها بی غرض نیستی بلکه مرض سرطان هم داری چونکه امثال بنده که با همه تجربه و خدماتی که برای نظام کردیم چه زمان جنگ چه بعد از آن توسط کسانیکه نان دین می خورند و در پنهان آن کار دیگر می کنند خانه نشین شدیم دستمان به چه جای بند بوده که دزدی بکنیم
    ثانیا” هر فرد عاقل می داند که دزدی از بانکها و … در حد چند میلیون تومان بدون دست داشتن عوامل دولتی امکان پذیر نیست چه برسد به سه هزار میلیارد، آیا امثال بابک زنجانی و خاوری بدون دست داشتن دولتیها این همه دزدی کردند البته فهم این مسائل به قول آقای روحانی از ذهن افراد بی سواد مثل شماها بدور است ثالثا” هر فردی که سیکل داشته باشد می داند که بنا و احداث یک کارخانه و شرکت و … یک ساله بدست نمی اید چه برسد به این همه خدمات بزرگ مانند دست آوردهای که شما ذکر کرده اید آقای با غرض این زحمات سالها تلاش سردار سازندگی و رئیس اصلاحات است که با نفت 8 دلار نه تنها این فعالتها بلکه صندوق ذخیره ارزی را پر کرد و دولت بی کفایت شماها از این فعالتهای در دست اقدام سوء استفاده و بنام خود اعلام کرد و گرنه ایشان با نفت 140 دلار یک عالمه بدهکاری و بدبختی بجای گذاشته که سالها دولت تدبیر و امید باید درجا بزند تا جبران شود رابعا”در خصوص ولایت مداری یک مثال می زنم که در یک جلسه ای یک نفر داد و بیداد می کرد که خدایا به من چند ساختمان ، مغازه ، ماشین ، ملک و زمین و… بده ، فردی مثل شما گفت هی آقا چرا همش از مادیات حرف می زنی کمی هم از معنویات بگو ، شخص در جواب گفت عزیزم هر کسی از چیزی که ندارد حرف می زند!!! بله جانم در ولایت مداری شماها حرف می زنید بی عمل ولی ماها به عشق ولایت زنده ایم زندگی بی عشق ولایت مانند آب در هاون کوبیدن است پس خدایا هر کس که به ولایت پشت کرده، هرکس دستش به کیسه بیت المال رفته است ، هرکس به رای و نظر مردم بی احترامی می کند نیست و نابودش بفرما امین یا رب العالمین

 5. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  بهمن ۱۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۹:۴۴

  ” البته مردم حق دارند چون اگر نروند از دستشان می رود، پول نیست که هر وقت بخواهند از حسابشان بردارند، تخم مرغ است فاسد می شود! ” یعنی کشته مرده این طرز استدلالتونم دکتر روحانی اشتباه کرد شما کم سواد نیستید شما کلا از مرحله پرت تشریف دارید! مردان مومن یعنی چی که اگه نرن تو صف وایسن تخم مرغ فاسد میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مگه سبد کالای هر خانواده به طور اختصاصی و با اسم اماده شده که اگه دیر بری سراغش فاسد بشه!!!!!!!!!!!!!!
  خدایا خودت به ما صبر بده تا این زندگی دنیوی درجوار این علامه گان دهر را تحمل کنیم

 6. نویسنده دیدگاه: سهام دار
  بهمن ۱۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۱:۱۴

  این همه سبد کالا رو بزرگنمایی میکنید؟؟؟؟؟سهام عدالت احمدی نژاد یادتون رفته؟مردم چقدر توی صف بودن؟معلوم هم نشد به کجا انجامید؟؟؟

 7. نویسنده دیدگاه: مهر
  بهمن ۱۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۰:۴۵

  وجدانا همیشه از روی وجدانت بنویس. ما اصلاح طلبا حقیقتا انتقاد داریم به این شیوه چون از آقای روحانی بعیده گرنه اگه دولت قبلی بوده کسی از این کار تعجب نمیکرد.

 8. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  بهمن ۱۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۴:۴۳

  خوب شد كه از صف‌هاي مردم هم ناراحت شديد

  هنوز عمر دولت و تدبیر وامید به 6ماه نرسیده است، که ستون سواره و پیاده جریان هیاهو و افراط تیرهای خود را بر قامت نورس دولت مردمی شلیک مي‌نماید، نمایندگان مدعی پایداری! در مجلس از يك سو، رسانه‌هاي نوشتاری و الکترونیکی وابسته به جریان افراط و هیاهو از طرف دیگر، و در نهایت رسانه به اصطلاح ملی که توسط افراطیون مدیریت مي‌شود هر کدام تیرهای كينه خود را بر دستاوردهای دولت مردمی روانه مي‌نمایند تا جاييكه رهبر فكري پايداري؛ رييس‌جمهور مملكت را علنا به انواع الفاظ ناپسند و اتهامات، مفتخر مي‌كند!!

  زمانی که مردم به دنبال ماشین رئیس‌جمهور می‌دویدند تا نامه بدهند، آنها نامه‌ها را گونی می‌کردند و بعد اعلام می‌کردند که چند میلیون نفر نامه نوشتند و از آن طرف هم رسیدگی‌ خاصی به آن نامه‌ها نمی‌شد و یا در مورد توزیع سیب زمینی و غیره. آن دوره تحقییرهای بزرگتری از امروز اتفاق می‌افتاد چرا آن زمان صدای کسی بلند نشد؟!

  صف‌های بلند و طولانی برای دریافت مرغ به قیمت مصوب در سال 91 شکل یافت تنها در یک نمونه با برق گرفتی پنج زن بی گناه تهرانی در صف خرید مرغ در خاوران به فاجعه‌ای دهشتناک در 29 تیرماه سال 91 تبدیل شد.

  سئوال اینجاست که صف های بسیار دور و دراز تر در دولت قبل چرا به چشم این عزیزان نیامد؟ آن صف هایی که ناشی از عدم کنترل بازار، گرانی افسار گسیخته و بی مبالاتی در نظام توزیع بود اما صف های کنونی درراستای کمک مضاعف به مردم، مهار نقدینگی و پویایی نظام تولید ارزیابی مي‌شود و مي‌توان گفت فاصله از زمین تا آسمان است.

 9. نویسنده دیدگاه: محمد
  بهمن ۱۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۵:۱۲

  چرا قبلاً (در دولت احمدی نژاد) از این خبرها نمی زدید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 10. نویسنده دیدگاه: مردم
  بهمن ۱۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۰:۱۹

  عموسبدباف؟بله
  سبدمنوبافتی ؟بله
  توش کالا انداختی؟ بله
  عموامده..چیچی اورده؟
  سبدغذا ….داخلش چیه؟
  درد وبلا.. بخور وبیا باصدای چی؟
  باصدای مرغ…قدقدقدا

 11. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  بهمن ۱۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۳:۱۹

  تهران بوديم با انتشار اين عكس ها پاك ضايع شديم

  حضور مخترعين لرستاني در جشنواره نو آوري و شكوفايي
  http://3lam.ir/?p=434

 12. نویسنده دیدگاه: فرشاد
  بهمن ۱۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۴:۳۹

  ما فقر فرهنگی داریم. همین

 13. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  بهمن ۱۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۶:۳۹

  توزیع کنندگان سیب زمینی مخالف سبدکالا شده اند

  • نویسنده دیدگاه: بی تعارف
   بهمن ۲۱, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۰:۴۶

   سیب زمینی با عزت بهتر از طلای با ذلت است
   مرحوم اقبال می فرماید:
   بوریاى خود به قالینش مده بیرق خود را به فرزینش مده

 14. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  بهمن ۲۱, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۳:۵۹

  گزارش تصويري معبر بصيرت 3 دانشگاه لرستان
  http://3lam.ir/?p=443

 15. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  بهمن ۲۱, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۶:۵۶

  زمانی که یک نیروی قراردادی وبی تجربه سرپرست اداره ای شد باید فکر صف های طویل بود دانست که رفیق آشنا بازی این مصیبت را به بار می آورد پس نیروهای رسمی وسابقه داری که مویی سفید کرده اند کجایند وا اسفا که دودش به چشم توده محروم جامعه میرود.از اطلاع رسانی مدیر سایت به اتفاق دوستان حاضر فرهنگی که شاهد وناظر این کامنت بودند تشکر ودست مریزاد می گوییم.

 16. نویسنده دیدگاه: sajjad
  بهمن ۲۱, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۷:۳۳

  سلام
  صحنه های دردناکی هست
  مسولان به فکر باشید…………….

 17. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  بهمن ۲۱, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۲:۱۷

  ولله قسم انگشت روی مشکل مردم گذاشتی مگر شما فرهنگیان عزیز رنج این مردم کم توقع که از پشت پرده خبر ندارند احساس کنید خدا را گوامی گیرم به ضرس قاطع ودین را به گردن می گیرم یکی از دوستان که چنی پیش در جلسه ای خانگی نما ینده سابق آقای محمدی تلفنی با مدیر استان جهت سرپرستی همین نیروی قرار دادی سفارش کرده است واقعا” به حال این مردم از همه جا بی خبر خون باید گریست واز همه مهمتر نیروهای اصلاح طلب طر فدار وحامی دکتر روحانی کجاتشر یف دارند این گوی واین میدان چرا نظارتی بر ادارات ندارید چرا منفعلیدنکند خسته اید ویا راهتان نمد دهند انشاله این طور نباشد وبجنبید که مردم منتظر خدمت اند.سپاس وافر از دلسوزان این سایت وانتقاد کنند گان واقعی

 18. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  بهمن ۲۲, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۸:۱۲

  بنده هم در اولین تظاهرات سال 57 حضور داشتم وهم در جنگ تحمیلی وهم حضوری مستمر در راهپیمایها اما برای حفظ نظام ورضایت مردم وکم کردن مشکلات جلوی پای مردم بایدانتقاد مثبت به جان ودل پذیرا بود واز حاشیه ها نهراسید وآنچه در محاورات و در مجالس مختلف بحث می شودمورد ارزیابی قرار داد.مثا لی است معروف تا نگویند چیزکی مردم نگویند چیزی من کاملا” به یاد دارم همین اداره فعلی بازرگانی ده ها سال بیش ده ها کالا یارانه ای توزیع ونظارت می کرد از آهن آلات تاسیمان ومصالح ساختمانی تا برنج مرغ ومواد غذایی تایر (لاستیک) وسا یل نقلیه ولوازم خانگی فرش وده ها کالای دیگر وبا امکا نات ناچیز ونبود نیرو ووسایل کمکی و الکتونیکی امروزی ام مردم به طور نسبی رضایت داشتند اگر جه نواقصی هم بود اما امروز با این امکا نات به علت همین ضغف مدیریتی که شهروندمان اشاره داشتند مردم وپدر ومادرهای ما باید این گونه رنج بکشند وتاوان مدیریتی بی بنیان که براساس دخالت های بی جا آقایا ن ورفیق بازیها مورد اشاره قرار بگیرند وبه راحتی کسی هم پاسخگو نیست واقعا”ظلم مضاعف است بعد از 35 سال انقلاب یک نیروی قرار دادی وبه طور موقت سرپرست اداره ای باشد آیانیروهای رسمی وبا تجربه که سر وگردنی از دیگران به واسطه اینکه به آقای …. رای نداده اندباید مورد ظلم قرار بگیرندو از مدیریت وخلاقیت آنها استفاده نشود این روزها آقای … هم به واسطه ای در این اداره دخالت کرده است خدایا به داداین مردم از همه جا بی خبر برس وحق بحق دار بده.باتشکر از دلسوزی معتهدانه مدیر محترم سایت

 19. نویسنده دیدگاه: امید فتحی
  بهمن ۲۲, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۱:۳۱

  امشب سری به سایت سلام دلفان زدم کامنت های شفاف واز روی دلسوزی نظاره گر چشمانم شد آفرین بر رگ غیرت وتعصب پیام دهندگان که باعث مرهمی شد بر زخم این مردم صبور ووفادار به نظام اسلامیمان انصافا” این پیامها مشکل روز مردم است وممکن است عده ای قلیل که به تعداد یک دست نمی رسند به خاطر پست بی خدمت به قبایشان بر بخورد اما بزار این عده منفعت طلب نان به نرخ روز خور از دق بمیرند واز همه مهمتر وارزشمند تر انعکاس نظرات مردم از طریق این سایت ما هم به نوبه خود ایشان را دعا می کنیم ودست ایشان هم را با سپاس می فشاریم سبد کالایمان هم صدقه ایشان به خاطر طرفداری از توده مردم وانعکاس آن به مسولین استان امیدواریم تدبر نمایند خصوصا” استاندار محترم ومردم احساس کنند مسولین خادم اند نه ارباب روز 22بهمن بر همگی مبارک

 20. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  بهمن ۲۳, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۸:۲۹

  باسلام وعرض اداب آنجه لازم بود گفته شد العاقل فی الاشار…… مجور باشید آجرک الله

 21. نویسنده دیدگاه: امیر صفی پور از خاوه دلفان
  بهمن ۲۴, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۱:۲۳

  رایم سوری بود اما پشیمانم چرا بی تفاوت است دینش ادا کند تذکر بدهد به مدیرکل بازگانی استان.

 22. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  بهمن ۲۵, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۲:۱۵

  مطالبی که ارائه شده حقیقت دارد اگر کسانی هستند باور ندارند می توانند تحقیق کننداما از همه مهمتر کو گوش شنوا کی پیگیر می شود.

 23. نویسنده دیدگاه: جعفر قبادی
  بهمن ۲۵, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۴:۵۷

  دوست عزیز کامنت بنده نقدی دلسوزانه واز روی دلسوزی بود از چه ترسیدی روی صفحه نماند به چه دلخوش کنم به کسی هم توهین نشده بود اگر خواستار رشد وتوسه مدیریت پویای شهرمان می باشی واگر دوست داری مدیرانی جامع الطراف وتوانمد حاکم شوند ورفیق بازیهای بی نتیجه ابتر بماند ونیروهای بی هویت بالا نیایند نترس باش ورسالت خود را به نحو احسن انجام بده م ورگر اسم اشخاصی هم آمد دال بر صداقت وشجاعت پیام دهنده است وکسانی هم هستند که تحلیل می کنند وبه قضاوت می گذارند حرف حق تلخ است اما پیامدش مبارک است.

 24. نویسنده دیدگاه: امجد امیری
  بهمن ۲۵, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۵:۱۳

  بنده به اتفاق دوستان وهم دانشجویان نور آبادی وغیر نور آبادی از اینکه حرف دل مردم به طور شفاف ومستند بر صفحه سایت ظاهر می شود وخود را به رخ بی تفا وتانی که انگار درد ورنج مردم برای آنها اهمیت ندارد کما ل سپاس و امتنان از مدیر محترم سایت داریم.

 25. نویسنده دیدگاه: علی کرمی ایتی وند
  بهمن ۲۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۸:۴۹

  بودن پرده بگو یم گر چه نقطه چین می زاری آقای رزم بارها خودم شنیده ام از همین نیروی قرار داری ذکر شده دفاع کرده است گر چه این شهر حوضه کاری ایشان نیست چرا باید دخالت کنند برادران فرهنگی کاملا” در جریان می باشند اطلاع رسانی است توهین به کسی نشده ممنونیم.

 26. نویسنده دیدگاه: فرهنگی
  بهمن ۲۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۸:۰۸

  باالاخره سالها نو سیاست ومدیریت تجربه اندوختیم وپیرهنی پاره کردیم ومی دانیم ومی دانید برای رسمی شدن یک نیرو می بایست هفت خوان رستم طی شود اما به ذهنمان نمی آمد یک نیروی بی تجربه وقرار دادی به خاطر دوست ورفیق بازی سرپرست اداره ای شود وآب از آب تکان نخورد ونماینده ووکیل مردم که می بایست نظارت کند شانه خا لی کندو نیروهای سیاسی هم در خواب باشند خدا به داد این مردم بی کس ورها رشده برسد.

 27. نویسنده دیدگاه: حامی دولت امید وتدبیر
  بهمن ۲۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۸:۵۵

  خدا را شکر که سفره این سایت برای اطلاع رسانی گسترده شده ومردم یا اطلاعات خود روی مسائل حاد شهرمان زوم مکنند سوال من به عنوان یک شهروند؟ چرا طرفداران وحامیان دکتر روحانی که واقعا” زحمت کشیدند وهمه جیز را در آن شرایط حساس به جان خریدند ساکت اند وهیچ گونه عکس العملی در برابر مدیریت ایستا وبی تحرک وگوشه نشین شده شهرمان از خود بروز نمی دهند مردم خیلی از این گروه انتظار داشتند چه شد تا ما هم بدانیم وپرسشی نکنیم چرا جوب حراج به نتیجه انتخابات دولت امید وتدبیر در نور آباد زده شده و نیروها منفعلند که عاقبت اش رنج آور است.

 28. نویسنده دیدگاه: فر هنگی
  بهمن ۲۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۷:۳۸

  آیا فرماندار شهرمان وقت دارد سری به این سایت بزند وبا درد دل مردم همراه وهم نوا باشد وچاره برای مدیریت به یغما رفته شهرمان بیندشد ویا حوصله این کا ر ندارد اگر چنین است باید به حا ل این مردم غصه خورد.

 29. نویسنده دیدگاه: عدهای از دانشجویان
  بهمن ۲۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۸:۲۷

  ما عده ای از جوانان ودانشجویان این شهر از اینکه عده ای متملق ونان به نرخ روز خورکه برای تصاحب مسولیت ادارات از هر ترفندی بهره می گیرند وسو استفاده می کنند وماندگار مانده اند وتیشه به ریشه خدمت رسانی می زنند واز همه مهمتر مسولینی که از این گروه وطیف پشتیبانی می کنند ومانع خدمت بی ریا دلسوزان واقعی نیروهای اداری می شوند به شدت انتقاد داریم واز آنه بیزاریم ومگر قطع نیروی رسمی وبا سایقه در ادارت مواجه ایم که از نیروهای قراردادی وبی تجربه به واسطه همین صفتهای مذموم استفاده می شود ومدیران استان را نیز مقصر میدانیم باسپاس واحترام.

 30. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  اسفند ۴, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۹:۲۳

  آب از آسیاب افتاد انگار که انتخاباتی در شهرستان دلفان وجود نداشت ستادی تشکیل نشد فعا لیتی انجام نگرفت عده ای به دفاع از دکتر روحانی سینه سپر نکردند خیلی زود همه چیز فراموش شد وتنها چیزی که خوب خود را بزک کرده است انسانهای متملق نان به نرخ روز خور وبه اصطلاح همه فن حریف ورودار وا اسفا این رسم ورسومش نبود.

 31. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  اسفند ۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۱:۳۲

  ما عده ای از فرهنگیان ومعلمین این شهر که خدا را شاهد می گیریم هدفمان توسعه شهر ورشد نیروهای بومی وخدوم می باشداز اینکه افرادی بی محابا واز طریق رفیق بازیها واز اینکه دستی در قدرت ظاهری دارند هم چون آقای … در نصب مدیران شهرمان دخا لت می کنند وشاهد مواردی چون اداره بازرگانی .بخشداری خاوه می باشیم شدیدا” اعتراض قانونی خود را با استاندار محترم در وهله اول اعلام نمود ودر ثانی ار طریق رئیس جمهور محترم پیر گیر مطالبات شهرمان خواهیم بودواز اینکه آقایان فکر کنند مردم وفرهنگیان در جریان مسائل پشت پرده نیستند متا سفیم واین نوشتار به همت جمعی از فرهنگیان به خاطر تنویر افکار مردم ودوست داران دولت منعکس شده است جمعا” از همراهی مدیر محترم سایت تشکر میکنیم.

 32. نویسنده دیدگاه: احمد تیکبخت
  اسفند ۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۷:۰۹

  امیدوارییم گوش شنوایی برلی شنیدن درد دلهای به حق مردم باشد وحق وحقوقشان مورد دستبرد دیگران قرا نگیرد.

 33. نویسنده دیدگاه: تدبیر
  اسفند ۱۳, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۱:۱۵

  علت این همه ازدحام فرهنگ سازی نشدن توسط صدا وسیما وسایر ارگانهاست و اخه توکشورمامگه سیل اومده زلزله اومده مگه مثل سوریه جنگ وویرانی اینهمه شلوغی وتخریب شخصیت بخاطر چی یذره صبر کنن الان همه توزیع کنندهای سبدکالا گله میکنند بعلت خلوتی نمیدونن چکارکنن ومرغهاشون کجا انبار کنند

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار