سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 25017
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » نامزدی فیلم‌های حامی فتنه در 8 بخش
Print This Post

با وجود اعتراض‌های نمایندگان مجلس و اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس، فیلم‌های حامی فتنه در سی و دومین جشنواره فیلم فجر، نه تنها به اکران معمول خود ادامه دادند که حتی نامزد دریافت 8 سیمرغ بلورین نیز شدند.

سلام دلفان – با وجود اعتراضات گسترده نمایندگان محترم مجلس و اعضای کمیسیون فرهنگی و جمعی از هنرمندان متعهد به نمایش فیلم‌های حامی فتنه در سی و دومین جشنواره فیلم فجر، این فیلم‌ها نه تنها به اکران معمول خود ادامه دادند که حتی نامزد دریافت 8 سیمرغ بلورین نیز شدند.بنابراین گزارش فیلم «عصبانی نیستم» به کارگردانی رضا درمیشیان با نامزدی در پنج بخش در دسته رکوردداران قرار گرفت.امیر سحرخیز و کامران سحرخیز برای بهترین جلوه‌های ویژه بصری فیلم، نظام‌الدین کیایی به عنوان بهترین صدای فیلم، محمدرضا دلپاک نامزد بهترین صداگذاری، هایده صفی‌یاری نامزد بهترین تدوین، نوید محمدزاده نامزد دریافت سیمرغ بهترین بازیگر نقش اول مرد و نامزدی بهترین بازیگر نقش اول زن برای  باران کوثری از جمله این بخش‌هاست که  فیلم حامی فتنه « عصبانی نیستم» در آنها نامزد دریافت سیمرغ بلورین جشنواره انقلاب شده است.

فیلم قصه ها به کارگردانی رخشان بنی اعتماد نیز در 3 بخش نامزد دریافت جایزه شده است. مهرداد میرکیانی برای چهره‌پردازی این فیلم، فرهاد اصلانی به عنوان بهترین بازیگر نقش مکمل مرد و نیز نامزدی دریافت بهترین فیلم برای «قصه‌ها».

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار