سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 25041
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » دستگیری نویسنده نامه تهدیدآمیز
Print This Post

فرمانده انتظامی شهرستان تالش از دستگیری نویسنده نامه‌ تهدید آمیز دراین شهرستان خبرداد.

به گزارش سلام دلفان، سرهنگ عباس اسماعیلی گفت: در پی مراجعه فردی با هویت معلوم به مقر پلیس و اعلام اینکه فردی ناشناس با تماس تلفنی قصد اخاذی از وی را دارد، کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان تالش بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.فرمانده انتظامی شهرستان تالش با بیان اینکه فرد کلاهبردار با نوشتن نامه‌ای دو صفحه‌ای از شاکی مبلغ 600 میلیون ریال پول طلب کرده بود، افزود: متهم در نامه اش عنوان کرده بود که اگر پای پلیس به میان آید یا مبلغ درخواستی در موعد مقرر تامین نشود شاکی و خانواده‌اش را با پاشیدن اسید به قتل خواهد رساند.

اسماعیلی به اشاره به متن نامه متهم افزود: وی در بخشی از این نامه از شاکی خواسته بود که اقدام غیرعاقلانه‌ای نکند و وجه نقد را در محلی که با علامت ضربدر و dr مشخص کرده قرار دهد.

اسماعیلی با بیان اینکه کارآگاهان در تحقیقات خود متهم را شناسایی کردند، گفت: پس از شناسایی متهم، مخفیگاه وی نیز از سوی ماموران شناسایی و پس از اخذ مجوز قضایی وی دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد.

فرمانده انتظامی شهرستان تالش با بیان اینکه متهم دستگیر شده از سارقان سابقه دار استان قم بود، گفت: وی در تحقیقات پلیس به بزه انتسابی اعتراف کرد.

به گفته اسماعیلی، متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی و ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

 

منبع: ایسنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار