سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 25232
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » تبریک حزب الله به ارتش
Print This Post

حزب الله لبنان با تبریک موفقیت های بزرگ امنیتی ارتش لبنان در مقابله با گروه های تروریستی، خواستار حمایت مردم و احزاب سیاسی لبنان از ارتش این کشور شد. در عملیات دیروز ارتش لبنان ۲ خودروی بمبگذاری شده به همراه یکی از تروریستهای کلیدی لبنان دستگیر شد.

به گزارش سلام دلفان، شبکه خبر نوشت: در بیانیه حزب الله که شامگاه چهارشنبه منتشر شد، با اشاره به موفقیت های امنیتی روز چهارشنبه ارتش لبنان در بیروت و بقاع لبنان ، این موفقیت ها را بزرگ و بسیار مهم توصیف شده است.در این بیانیه ، بازداشت یکی از بزرگترین برنامه ریزان و مجریان عملیات های تروریستی انتحاری معروف به «نعیم عباس» و کشف و ضبط دو خودرو بمب گذاری شده در منطقه بزرگراه المزرعه بیروت و جاده عرسال در بقاع لبنان به نیروهای ارتش تبریک گفته شده است.

حزب الله، این موفقیت های امنیتی را مقدمه ای برای اضافه شدن برگ های درخشان دیگری به پرونده پرافتخار ارتش لبنان دانسته و از ارتش این کشور به عنوان سپری برای حمایت از همه لبنانی ها یاد کرده است.

در این بیانیه خاطرنشان شده است : تحقق این موفقیت ها بهترین دلیل برای جانفشانی و تلاش های خستگی ناپذیر و همیشگی ارتش برای حمایت از مردم لبنان در مقابله با خطرهایی است که آنان را تهدید می کند بویژه خطر مستمر رژیم صهیونیستی و تروریست های تکفیری که شهروندان بی گناه را هدف گرفته اند.

حزب الله از همه مردم و احزاب لبنانی خواسته است که با تمام قوا از ارتش و دیگر دستگاه های نظامی این کشور در رویارویی با گروه های تروریستی که شهروندان بیگناه را هدف گرفته اند ، آینده آنان را به خطر انداخته و برای کاشتن بذرهای فتنه و تفرقه بین آنها توطئه می کنند، حمایت کنند.

حزب الله همچنین با ابراز خشنودی از موفقیت های مهم ارتش لبنان ، تصریح کرده است که این موفقیت ها به فرماندهی ، افسران و سربازان ارتش لبنان روحیه جدیدی را در نبرد با تروریست های تکفیری که قصد دارند به لبنان ضربه بزنند، می دهد.

در بیانیه حزب الله از همه مردم لبنان خواسته شده است که نسبت به خطرهای تروریست های تکفیری هوشیار باشند و جنایات تروریستی آنها را محکوم کنند.

حزب الله خواستار پایان اختلافات سیاسی در لبنان و وحدت صفوف لبنانی ها به خاطر کشورشان شده است تا از این طوفان بزرگی که همه منطقه را در حال در نوردیدن است ، به سلامت خارج شود و نجات یابد

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار