سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 2534
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۰
تعداد نظرات: ۳۳ نظر
خانه » اخبار برتر » علی باقر طاهری نیا انصراف داد
Print This Post
تعداد داوطلبان به عدد 12 رسید؛
سرویس تا انتخابات سلام دلفان-  دکتر علی باقر طاهری نیا از داوطلبی نمایندگی مجلس نهم انصراف داد. وی در گفتگویی کوتاه با سلام دلفان این مسئله را تایید نمود. با ...

سرویس تا انتخابات سلام دلفان-  دکتر علی باقر طاهری نیا از داوطلبی نمایندگی مجلس نهم انصراف داد. وی در گفتگویی کوتاه با سلام دلفان این مسئله را تایید نمود. با اینکه وی اعلام کرده که به نفع هیچکدام از داوطلبان انصراف نداده، امّا کناره گیری وی، عملاً به نفع دیگر داوطلبان الشتری- علی الخصوص حجت الله سوری- تمام خواهد شد.

با این حساب، تعداد داوطلبان حوزه انتخابیه دلفان و سلسله به عدد 12 رسید. پیش تر، سه داوطلب (بیگی، دولتشاهی نژاد و حسنوند) انصراف داده بودند و علی چراغیان و سیدحمزه حسینی فرد نیز دوگزینه ردصلاحیت شده این عرصه محسوب می شوند. البته سوم اسفند اسامی نهایی داوطلبان نمایندگی مجلس نهم اعلام خواهد شد.

 1. نویسنده دیدگاه: reza
  بهمن ۲۸, ۱۳۹۰ در تاریخ ۲۳:۳۵

  سلام
  بنده در سخنرانی این دانشمند توانا حضور داشتم به صراحت اعلام کردند که برای مردم نورآباد و الشتر کنار میروند. ” به نظر من یعنی مردم برای رهایی از انتخاب های گذشته متحدتر شوند”.

 2. نویسنده دیدگاه: رضا
  بهمن ۲۸, ۱۳۹۰ در تاریخ ۲۳:۳۸

  سلام
  در صورت امکان سخنرانی اقای دکتر طاهری نیا را در سایت قرار دهید. تا هم حق ایشان حفظ شود و هم از تفرقه افکنی بین مردم شریف دو شهر جلوگیری شود.

 3. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  بهمن ۲۸, ۱۳۹۰ در تاریخ ۲۳:۴۶

  واي الشتر باز … شد

 4. نویسنده دیدگاه: رهنما
  بهمن ۲۹, ۱۳۹۰ در تاریخ ۰۱:۲۹

  امثال طاهری نیا نعمت برای منطقه هستند اما افسوس که مردم منطقه ناسپاسند. حساب با قیامت «ثم لتسئلنّ یومئذٍ عن النعیم» سپس انسانها در خصوص نعمت هایشان بازخواست می شوند.

 5. نویسنده دیدگاه: خشم
  بهمن ۲۹, ۱۳۹۰ در تاریخ ۰۷:۰۸

  «در سرزمینی که سایه آدم های کوچک بزرگ می شود آفتاب در حال غروب است» مردم سلسله و دلفان توجه داشته باشند که اکنون در منطقه ما سایه چه کسانی خیلی بزرگ شده است. پس فاتحه خورشید را بخوانیم«رحم الله من قرأ الفاتحه»

 6. نویسنده دیدگاه: رهنما
  بهمن ۲۹, ۱۳۹۰ در تاریخ ۰۷:۱۳

  خواب دیدم ذوق اینجا مرده بود——-مرده شو اندیشه ها را برده بود.*
  خواب دیدم ذوق نوعی جرم بود—–اهل ذوق اندر لهیب حرم بود.*
  یک نفر با صوت قرآن ودود—— قربه للچاپلوسی می سرود.*
  اهل ذوقی در میان همهمه—– ناگهان اینسان برآورد زمزمه.*
  گر بدین سان می وزد این رایحه—– نامده مردن جمیعاً فاتحه.*

 7. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  بهمن ۲۹, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۱:۳۹

  سلام
  پیشنهاد می کنم حالا که کنار رفتند سوابق علمی و اجرائی ایشان را ذکر کنید تا مردم دو شهرستان بیشتر با قدر فرزندان خود را بدانند.

 8. نویسنده دیدگاه: امیر
  بهمن ۲۹, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۱:۴۰

  سلام ،البته جناب طاهر نیا سابقه انصراف در دوره های قبلی هم به سود کاندیداهای الشتری را در کارنامه خود دارند ودر همین سلام دلفان هم مطلبی از ایشان درج شده بود ،که اظهار داشته بودند اگر ببینند اوضاع به سود کاندیداهای سنتی نورآباد می باشد ،قطعا به سود کاندیداهای الشتری کنار خواهند رفت وتلاش خواهند نمود دیگر کاندیداهای الشتری که با اقبال کمتری مواجه هستند را ترغیب به انصراف نمایند.

  • نویسنده دیدگاه: علی رضا
   اسفند ۲, ۱۳۹۰ در تاریخ ۲۰:۲۷

   اقای دکتر با صراحت کامل برای امکان یک انتخاب جدید به نفع دو شهرستان کنار رفتند و بند خودم در ان جا حاضر بودم اگه لازم هست که فایل تصویری ایشان را برای تان ارسال کنم تا خودتان ان را بشنوید

 9. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  بهمن ۲۹, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۲:۰۶

  سلام امیر اقا
  ایشان در دوره قبل به نفع کسی کنار نرفتند اگر بپرسید فکر می کنم نزدیک به یازده هزار رای اوردند.

 10. نویسنده دیدگاه: وحدت
  بهمن ۲۹, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۳:۴۶

  در ادوار گذشته هر گاه کاندیدی از دلفان در انتخابات برنده شده،به شهرستان سلسله بیش از دلفان توجه کرده است ولی هر گاه از سلسله کاندیدی برنده شده است هیچ گونه توجهی به دلفان نداشته است.
  از کاندیداهای محترم دلفان خواهشمندم باغرور نابجای خود حق مردم دلفان را که دو برابر سلسله جمعیت دارند ضایع نکنندو با هم متحد شوند.

 11. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  بهمن ۲۹, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۵:۵۶

  به قول دکتر طاهری نیا مهمترین رقیب ایشان تعصبات جاهلانه بود و مادامی که این فضا بر مردمان دیارمان حاکم است محکوم به شکستیم شکستی از جنس عقب ماندگی
  یادمان باشد بیشترین نرخ بیکاری از ان ماست کمترین سخنرانی پیش از دستور نیز هم

 12. نویسنده دیدگاه: حقیقت
  بهمن ۲۹, ۱۳۹۰ در تاریخ ۲۰:۱۷

  سلام خدمت همه مردم شریف دلفان .حالا که مشخص گردیده که مردم سلسله با هر ترفندی و هرگونه اقدامی درصدد پیروزی در انتخابات هستند و میخواهند از زیر سایه نوراباد سرفراز بیرون ایند از همه مردم دلفان انتظار میرود به کاندیدای انها … که در حال چنگ زدن بر کرسی مجلس است رای ندهند تا جاه طلبی انها که یک پنجم جمعیت دلفان است وهمواره وتحت هر شرایطی باید زیر سایه دلفان قرار گیرند بار دیگر از بین برود.همه دوران نمایندگی اقای حسنوند را به یاد داریم که در طول چهار سال دو بار به نوراباد امدند واقای خاتمی رییس جمهور وقت را به صورت خصوصی دوبار به الشتر بردند واز هرگونه اقدامی برای ابادی نوراباد مضایقه میکرد باشد که بار دیگر ان اشتباه را تکرار نکنیم.

 13. نویسنده دیدگاه: ابوسعید ابوالخیر
  بهمن ۲۹, ۱۳۹۰ در تاریخ ۲۰:۱۸

  نعمة الله مجهولة ما دامَت محصولةً فإذا فُقِدَت عُرِفت.[نعمت های خدای، تا آنگاه که حاصل است ناشناخته است و چون از دست رفت شناخته می شود.
  فقط میتونم بگم مردم الشتر: «حیف شد»

 14. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  بهمن ۲۹, ۱۳۹۰ در تاریخ ۲۱:۵۹

  پاسخ به وحدت: آرزویم این است که سلسله و دلفان از هم جدا شوند تا وزن فرهنگ و آگاهی سیاسی و اجتماعی مردم هر یک از دو منطقه مشخص شود. وقتی در دور سوم یک کاندیدای …برنده شد با لباس مبدل از میان شما فرار کرد و در دور هفتم هر گاه نماینده به میان شما می آمد به او حمله می کردید. بهتر است کمی به گذشته برگردید و بی تعصب قضاوت کنید.

 15. نویسنده دیدگاه: مخ
  بهمن ۳۰, ۱۳۹۰ در تاریخ ۰۰:۱۷

  آفرين بر طاهري نشان داد شهرش را دوست داره اگر اين كاندياها دلفان هم راست ميگن دلسوز مردمند نشان بدن دست از غرورز تكبر بردارن

 16. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  بهمن ۳۰, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۱:۴۸

  جناب دکتر طاهری نیا شخصیتی برجسته و مورد تایید فرهیختگان و روشنفکران هم دلفان وهم سلسله بودن ولی افسوس که مردم ما ملاک مناسبی برای انتخاب ندارن.
  باید به حال خودمان تاسف بخوریم که این عالم عالیقدر بستر را برای خدمت به فرهنگ و جوانانمان مناسب ندید و کنار رفت

  • نویسنده دیدگاه: حقیقت
   اسفند ۱, ۱۳۹۰ در تاریخ ۰۲:۱۸

   ما مردم دلفان اصلا این اقا رو نمی شناسیم

   • نویسنده دیدگاه: علی رضا
    اسفند ۲, ۱۳۹۰ در تاریخ ۲۰:۳۶

    به ایتر نت مراجعه کنید و کمی بگردید تا اطلاعات زیادی به دست اورید مثلا معاون دانشگاه بو علی در سالهای مختلف،کتاب باترجمه ی ایشان کتاب برترفصل ایران 1389، معاون اموزشی برتر کشور چند ماه پیش،مرتبه ی علمی دانش یاری و در استانه ی استاد تمامی(پرفسوریی)، 3دور نماینده ی دفتر رهبری در سفربه مکه مکرمه و….

 17. نویسنده دیدگاه: رضا
  بهمن ۳۰, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۶:۵۱

  ایشان از اول انتخابات مشخص بود که از انتخابات کنار می کشند.حال این این سوال رو باید پرسید کاندیدایی که از اول مشخصه که کنار میره چرا شرکت میکنه.متاسفانه یک بدعت نامبارک در منطقه الشتر شکل گرفته بنام نوبتی شدن که با هیچکدام از اصول دموکراتیک و رقابتی سازگار نیست.قصد این برادرمون هم همینه که دوره بعد بگه که حالا نوبت منه.این عمق اندیشه یک نیروی آکادمیکه؟هنوز هم میگید ایشون فرهیخته است؟

  • نویسنده دیدگاه: امین
   اسفند ۱, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۹:۲۲

   سلام در پاسخ به نوشته رضا : دوست عزیز بهتر است صجبت های ایشان را از اول تا حالا مرور کنی:1- در اولین مصاجبه در جواب خبرنگار سلام دلفان رقیب خود را تعصبات بی اساس میدانست. 2- در جایی دیگر میگوید اگر احتمال پیروزی برای کاندیداهای سنتی باشد حتما تصمیمی میگیرد که این احتمال را کاهش دهدو3- بهتر است سخنرانی اخر ایشان را گوش کنی بعد نظر بدی که دور بعد خواهد امد و ادعا خواهد کرد. به نظر من هر روز که ایشان از عرصه خدمتگزاری به مردم ایران بخصوص این دوشهر است باید به ان روز تاسف خورد و از ایندگان عذر خواهی کرد. اما چه فایده فرهیختگان نوراباد و الشتر فعلا باید به خاطر تعصبات بی اساس و طایفه ایی عده ایی از این عرصه دور باشند. باور کنیم که جاهلان متنسک و عالملن متهتک در این دوشهر فراوانند.

 18. نویسنده دیدگاه: همشهری شما
  اسفند ۱, ۱۳۹۰ در تاریخ ۰۹:۴۴

  چرا شما هم کانت ها را حذف می کنید خدا را فراموش کرده اید؟ وای بر شما

 19. نویسنده دیدگاه: دلسوخته از دلفان و سلسله
  اسفند ۱, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۱:۰۶

  من میخوام به چند سوال که در ذهن اذهان مردم فرهیخته دلفان و سلسه هست پاسخ بدم
  اول اینکه آقای دکتر طاهری نیا برای تغییر وضعیت موجود که قویا به نفع کاندید های سنتی بود از صحنه کنار رفتند و محدود کردن ایشان در دایره تعصبات کور ( الشتری ، نورآبادی) هم ظلم در حق ایشان و هم در حق فرهیختگان این دو شهرستان است
  دوم اینکه ای کاش در شهر ما نورآباد کسی مثل دکتر طاهری نیا پیدا می شد آنوقت ما هم میتوانستیم بگوییم که چرا ما مثل الشتری ها به نفع این آقا متحد نشویم

 20. نویسنده دیدگاه: مینا از نورآباد
  اسفند ۱, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۱:۰۹

  من میخوام به همشهریهای خودم بگم
  “آزموده را آزمودن خطاست”

 21. نویسنده دیدگاه: سلام
  اسفند ۱, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۵:۱۱

  وای و ننگ بر شما که تعصبات قبیله ای را پیش میکشید کنار رفتن امثال طاهری نیا ها ضربه بزرگی به دو هر است جایی که نخبه ها در ان جایی ندارند ویکسری ادم بی سواد میدان را در دست گرفته اند و سالها در … هیچ کاری نکردند جز سرشکستگی مردم.اقای عزیزی که گفتید مهندس حسنوند هیچ کاری برای نور اباد نکرد مگر نمایند ه های شما که سالهاست در مجلس اند چه خدمتی به شما کردند که اینگونه می گویید شما که 6 دوره نماینده مال خودتان بود چه کردند جز محرومیت بیشتر پس خجالت بکشید و دست از کسانی که سالهاست در مجلس اند و کاری نکردند بکشید.حقیقت اینه که شما سالهاست بدون تفکر و با … رای میدهید مگر در همین نور اباد چهره علمی و توانا کم است که شما انها را رها کرده و دنبال کسانی هستید که …

 22. نویسنده دیدگاه: علی از الشتر
  اسفند ۱, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۹:۰۳

  درجواب رضاباید بگم آقای طاهری نیا ازاول قصد انصراف نداشت اما وقتی فضارا مناسب ندانست گفت که باپیروی از امام علی(ع) که برای مصلحت وبرای رهایی مردم نورآباد والشتر از دست کاندیدهای سنتی انصراف میدهم

 23. نویسنده دیدگاه: بی پروا
  اسفند ۲, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۸:۱۴

  قدر زر زرگر بداند قدر گوهر گوهری………… قدر دکتر طاهری نیا را همدانی ها می دانند که از توان و جوانی دکتر طاهری نیا استفاده می کنند…….ما کجاییم

 24. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  اسفند ۳, ۱۳۹۰ در تاریخ ۰۰:۳۷

  یا این حساب نماینده مجلس دهم ایشان خواهند بود .میگویند فوقالعاده زیبا سخنوری میکند اگر چنین است به امید مجلس دهم منتظر می مانیم

 25. نویسنده دیدگاه: الشتر
  اسفند ۴, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۰:۱۴

  درود بیکران بر این شعور سیاسی.درو بر این فرزند شیر پاک خورده لک،درود بر مردم فهیم سلسله درود بر همه مردم با فرهنگ سلسله

 26. نویسنده دیدگاه: لکستانی
  اسفند ۶, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۲:۰۸

  دکتر طاهری نیا از سرمایه های استان و حتی کشور محسوب می شن. فارغ التحصیل دوره دکتری از دانشگاه تهران، سال ها تدریس در دانشگاه های مختلف ، سال ها خدمت در کسوت معاونت دانشگاه بوعلی همدان، برنده جوایز مختلف علمی و مدیریتی، قدرت تحلیل بالا، فن بیان بی نظیر و از همه مهم تر مشهور بودن به پاکی و درستی و مخالفت شدیدشان با فساد و بی عدالتی….
  به نظرم این وظیفه نخبگان الشتر و نورآباد است تا نه تنها درباره امثال دکتر طاهری نیا، بلکه درباره سایر پتانسیل های گمنام این دو شهر ، یک بار برای همیشه تصمیم بگیرند. تا کی باید الشتری ها به رسم پدرانشان تصمیم گیری ها را به سطح سه طایفه حسنوند، کولیوند و یوسفوند، تقلیل بدهند؟ تا کی باید مردم نورآباد بنا بر رسوم غلط سعی در فرستادن گزینه های امتحان پس داده به مجلس داشته باشند؟
  این دوره که از دست رفت… لااقل به خاطر خدا و آینده جوانان این دو شهر کمی چشم های خود را باز کنیم و برای دوره های بعدی به فکر غلبه بر رسم و رسوم غلط پدران خود باشیم.
  دکتر طاهری نیا تنها یکی از سرمایه های این دو شهر است.
  بیایید از حالا به فکر باشیم تا در دوره بعدی شاهد رقابت چند نیروی جوان و تحصیل کرده الشتری و نورآبادی باشیم. اگر ما تحصیل کرده ها بخواهیم ، می توانیم.
  بیایید از حالا عهد ببندیم که رقابت بعدی بین چهار پنج تا دکتر طاهری باشد (حالا چه الشتری و چه نورآبادی) . نه بین چهار پنج تا نیروی سنتی که ورود هیچکدامشان خیری برای هیچ کدام از دو شهر ندارد.

 27. نویسنده دیدگاه: آقا محمد
  اسفند ۷, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۳:۵۲

  با سلام لطفا هر نورابادی با سوادی این مطلب را می خواند به سایت دانشگاه بو علی سینا همدان (معاونت آموزشی-دکتر طاهری نیا) مراجعه نماید تا بداند الشتر و نوراباد چه سرمایه عظیم علمی و انتخاباتی را از دست داده اند و دلخوش به …

 28. نویسنده دیدگاه: طیب
  اسفند ۸, ۱۳۹۰ در تاریخ ۲۲:۴۸

  اعتبار انسانها به حضورشان نیست بلکه به دلهره ای است که در نبودنشان احساس می شود. جناب اقای دکتر طاهری نیا دلهره مان در نبودنتان وصف ناشدنی است. جهت
  اشنایی با این شخصیت برجسته ودانشمند به ویلاگ ایشان مراجعه بفرمائید.www.taherinia.blogfa.com

 29. نویسنده دیدگاه: همشهری
  تیر ۳۱, ۱۳۹۱ در تاریخ ۲۰:۰۵

  استاد فرزانه جناب آقای دکتر طاهری نیا
  ارتقای مرتبه علمی حضرتعالی و تکیه بر کرسی پروفسوری دانشگاه را تبریک عرض نموده توفق روزافزون حضرتعالیرا از خداوند منانبرای شما مسئلت داریم
  عضوی از جامعه دانشگاهیان

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار