سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 25346
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » موافقت فدراسیون با تمدید قرداد کی‌روش
Print This Post

پیشنهاد تمدید قرارداد کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان تا سال ۲۰۱۸ مورد تایید اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال قرار گرفت.

موافقت فدراسیون با تمدید قرداد کی‌روش

به گزارش سلام دلفان، نشست هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال با حضور علی کفاشیان، مهدی محمدنبی، سیدمحمدهادی آیت‌اللهی، مهدی تاج، غلامرضا بهروان، فریدون اصفهانیان، حیدر بهاروند و امیرحسین حسینی امروز (شنبه) در دفتر رئیس فدراسیون برگزار شد. در ابتدای نشست دبیرکل فدراسیون فوتبال دستور جلسه را اعلام کرد و پس از بحث و بررسی مصوبات زیر به تصویب رسید.

1- کلیات آیین‌نامه کمیته اخلاق به تصویب رسید و مقرر شد که کمیته حقوقی و تدوین مقرارت، نسبت به تدوین مقررات اجرایی این کمیته اقدامات آتی را به عمل آورد.

2- کلیات سند توسعه فوتبال پیشنهادی از کمیته مطالعات راهبردی به تصویب رسید و مقررات اجرایی آن باید از سوی کمیته ذیربط تدوین شود.

3- دکتر مهدی قدمی، دکتر اکبر ایمانی‌پور، دکتر حسین اکبری یزدی و دکتر محمود حبیبی به عنوان اعضای کمیته حقوق و تدوین مقررات تعیین و هوشنگ نصیرزاده به عنوان رئیس این کمیته منصوب شد.

4- تعرفه عضوگیری مطابق با سال 1392 تعیین شد و در سال آتی (1393) نیز این تعرفه تغییر نخواهد کرد.

5- اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال ضمن تشکر از سازمان لیگ برتر به دلیل برگزاری منظم و همچنین برگزاری مراسم افتتاحیه در خور شان فوتبال ایران در جام حذفی کشور – رقابت‌های جام آزادسازی خرمشهر – از سازمان لیگ برتر خواستند با توجه به برنامه‌های فدراسیون در مسابقات ملی و بین‌المللی تقویم 94-93 را در جلسات آتی هیئت رئیسه ارائه کند.

6- پیشنهاد تمدید قرارداد کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان تا سال 2018 مورد تایید اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال قرار گرفت.

7- در خصوص سرمربی تیم فوتبال المپیک نیز مقرر شد کمیته فنی و توسعه تصمیم‌گیری کرده و پیشنهادات خود را به رئیس فدراسیون فوتبال ارائه کند.

8- کلیات پیشنهاد برگزاری فستیوال‌های استانی و کشوری در رده‌های سنی زیر 10، 11 و 12 سال کشور که از سوی آکادمی ملی فوتبال ارائه شده بود، به تایید رسید و مقرر شد تا آکادمی ملی فوتبال جزئیات و منابع مالی مورد نیاز این طرح را به هیئت رئیسه ارائه دهد.

9- ضمن تشکر از سازمان لیگ کشور در خصوص فعالیت‌های مستمری که در خصوص صدور مجوز حرفه‌ای باشگاه‌ها انجام داده است، مقرر شد هر 3 ماه یک بار گزارش روند کار را به دبیرکل فدراسیون فوتبال جهت انعکاس به هیئت رئیسه ارسال کنند.

10- پیشنهادات کمیته بازاریابی نیز در جلسه هیئت رئیسه مطرح و مقرر شد تا در خصوص جذب حامی مالی تیم‌های ملی اقدامات لازم به عمل آید.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار