سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 25361
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۲
تعداد نظرات: ۳ نظر
خانه » آخرین عناوین » فرماندار: احتمالا شهرداری با تغییر کاربری اراضی فاز 3 و4 فرهنگیان موافق نباشد
Print This Post

علی باقری از بر گزاری جلسه ای در خصوص تغییر کاربری اراضی فاز 3و4 فرهنگیان در عصر امروز خبرداد.

به گزارش سلام دلفان، علی باقری از بر گزاری جلسه ای در خصوص تغییر کاربری اراضی فاز 3و4  فرهنگیان  با حضور استاندار محترم، دستگاهای مربوطه از جمله  نمایده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی آقای سوری همراه با فرمانداری، شورای شهر، شهرداری و مسکن وشهرسازی تا ساعاتی دیگر خبر داد.

باقری در پاسخ به سوال خبرنگار ما در مورد موافقت سایر دستگاهای مربوطه افزود: فرمانداری از قبل موافقت خود را با تغیر کاربری اراضی مذکور اعلام کرده بود و شورای شهر نیز قول همکاری داده اند اما احتمالا شهر داری موافق نباشد.

 

 

 

 

 1. نویسنده دیدگاه: الله کرم
  بهمن ۲۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۷:۳۱

  ای بابا اینا که همش ما فرهنگیای بی سر و پناه رو بازی میدن هر دفعه یه مسئولی چیزی میگه؛ در نهایت هم ما بیچاره ها متضرر خواهیم شد کسی هم جوابگو نیست هر مسئولی به مسئول دیگه پاس میده؛ خدایا خداوندا بجز خودت دیگه امیدی نداریم

 2. نویسنده دیدگاه: دانشجو
  بهمن ۲۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۰:۴۹

  فرماندار بزرگوار و دکتر
  شهرداری اگر به اندازه سر سوزنی در فکر آینده این شهر باشد، باید با این کار مخالفت کند.
  آیا شما به عنوان فرماندار، نظرات کارشناسان را در مورد این موضوع شنیده اید؟ موافقت شما با اجرای این طرح بر چه اساسی است؟ دلایل خودتان را صریح و روشن برای مردم شفاف سازی کنید.
  استاد بزرگوار چند تا کارشناس واقعی و دوباره تاکید می کنم واقعی بیارید و یک جلسه بذارید، نظراتشون رو بشنوید و بعد این گونه تصمیم گیری کنید.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار