سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 25402
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » تکذیب تأیید “رستاخیز” ازسوی مراجع
Print This Post

تأیید فیلم رستاخیز از سوی آیت‌الله سیستانی و مراجع دیگر تکذیب شد.

به گزارش سلام دلفان، تأیید فیلم رستاخیز از سوی آیت‌الله سیستانی و مراجع دیگر تکذیب شد. درحالی که تعدادی از رسانه‌ها به نقل از وزیر ارشاد مدعی شده بودند که “آیت‌الله العظمی سیستانی” و تعدادی دیگر از مراجع، فیلم سینمایی “رستاخیز” را مورد تأیید قرار داده‌اند روابط عمومی وزارت ارشاد و نیز مؤسسه تماشا این خبر را تکذیب کردند.

متن اطلاعیه مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که در سایت رسمی این وزارتخانه منتشر شده به شرح زیر است: “مطالبی از قول وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی، جناب آقای جنتی، توسط خبرگزاری‌ها نقل شده که از آن سخنان، سرمایه‌گذاری مستقیم تعدادی از مراجع عظیم الشأن تقلید در ساخت فیلم رستاخیز و نظارت بر مراحل تحقیق و نگارش فیلم نامه برداشت شده است. بدین وسیله خبر فوق تصحیح و نقش مراجع عظیم الشأن به شیوه یاد شده تکذیب می‌گردد.”

* صدور حکم ارتداد سلمان رشدی نویسنده کتاب آیات شیطانی توسط حضرت امام خمینی، حتی خردسالان را نیز برای حمایت از اسلام به صحنه آورد. یک تصویر که در سایت‌ها منتشر شده، دختری خردسال به حکم تاریخی حضرت امام است که در این حکم آمده است: “به اطلاع مسلمانان غیور سراسر جهان می‌رسانم مؤلف کتاب “آیات شیطانی” که علیه اسلام و پیامبر و قرآن، تنظیم و چاپ و منتشر شده است، همچنین ناشرین مطلع از محتوای آن، محکوم به اعدام می‌باشند. از مسلمانان غیور می‌خواهم تا در هر نقطه که آنان را یافتند، سریعاً آنها را اعدام نمایند تا دیگر کسی جرأت نکند به مقدسات مسلمین توهین نماید و هر کس در این راه کشته شود، شهید است ان شاءالله. ضمناً اگر کسی دسترسی به مؤلف کتاب دارد ولی خود قدرت اعدام او را ندارد، او را به مردم معرفی نماید تا به جزای اعمالش برسد.” در پلاکاردی که دختر خردسال مسلمان دردست دارد به زبان انگلیسی آمده است: ما آماده کشتن رشدی هستیم.

منبع: روزنامه جمهوری

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار