سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 25464
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » کار ارزشمند گلزن فینال جام حذفی
Print This Post

گلزن تراکتورسازی در فینال جام حذفی پیراهنش در آن بازی را به مرکز خیریه نگهداری از معلولین و سالمندان آذربایجان شرقی اهدا می‌کند.

به گزارش سلام دلفان، سعید دقیقی، بازیکن تیم تراکتورسازی که توانست گل قهرمانی تراکتورسازی در فینال جام حذفی را مقابل مس کرمان به ثمر برساند تصمیم گرفته تا پیراهن خود در آن بازی را به مرکز خیریه نگهداری از معلولین و سالمندان سروهای شهرستان سراب در آذربایجان شرقی اهداء کرده و بازدیدی نیزاز این مکان داشته باشد.سعید دقیقی در گفت‌وگوی کوتاه با خبرنگار ایسنا در این‌باره، اظهار کرد: قبل از شروع بازی فینال یکی از عکاسان تبریزی که به کرمان آمده بود، این پیشنهاد را به من داد که اگر توانستم در این بازی گل به ثمر رسانده و قهرمان مسابقات شویم، پیراهن خود را به این مرکز اهدا کرده و بازدیدی نیز داشته باشم.

وی ادامه داد: من هم از این پیشنهاد استقبال کردم. خدا را شکر که این نذر قبول شد و به زودی به مرکز خیریه نگهداری از معلولین و سالمندان سروهای شهرستان سراب خواهم رفت تا دیداری با عزیزان آنجا داشته باشم و پیراهنم را نیز تقدیم این مرکز کنم.

سعید دقیقی پس از به ثمر رساندن گل در فینال جام حذفی به آغوش دو هوادار معلوم تراکتورسازی که از تبریز به کرمان رفته بودند، رفت و شادیش را با آنها تقسیم کرد.

 

منبع: ایسنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار