- سلام دلفان | اخبار شهرستان دلفان| نخستین سایت خبری تحلیلی در دلفان - http://salamdelfan.ir -

راه‌اندازی «کمپین کراوات» در حمایت از سریع‌القلم

 به گزارش سلام دلفان، مسیح علی‌نژاد در وبلاگ شخصی‌اش با شرح مختصری از ماجراهای پیش آمده درباره «کراوات سریع القلم» نوشت: “دقیقا بعد از اینکه صدا و سیمای ایران تصویری از محمود سریع‌القلم نشان داد که او با کراوات در اجلاس داووس شرکت کرده بود، حسام الدین آشنا مشاور فرهنگی حسن روحانی، در نامه‌ای به عزت الله ضرغامی سمت مشاور رئیس‌جمهور برای محمود سریع‌القلم را تکذیب کرد. این در حالی است که قبل از این ماجرا، ایرنا خبرگزاری دولتی جمهوری اسلامی از آقای سریع‌القلم به عنوان مشاور ارشد حسن روحانی در امور بین‌الملل نام می‌برد.”

راه‌اندازی «کمپین کراوات» در حمایت از سریع‌القلم

علی نژاد در ادامه این مطلب از مخاطبان خود خواست تا «کراوات بزنند!» و عکس بیاندازند.

وی در همین باره نوشت: “پیشنهاد؛ کمپین مردانِ کراواتی

به آقای سریع القلم مشاور حسن روحانی حمله کرده اند که چرا کراوات زده است. در حالی که کراوات زدن خیانت و جنایت نیست. کاش مردان دست به کار می شدند و عکس های کراوات زده و مرتب خود را منتشر می کردند.”

کارشناس مسائل سیاسی بر این باورند که اقدام محمود سریع القلم در بستن کروات در یک مراسم رسمی خلاف عرف دیپلماتیک جمهوری اسلامی ایران است.

راه‌اندازی «کمپین کراوات» در حمایت از سریع‌القلم

«معصومه علی‌نژاد قمی» معروف به مسیح علی‌نژاد، خبرنگار اصلاح‌طلب و از فعالان فتنه 88 است که پس از برگزاری دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از کشور خارج شد.

وی در تجمعات جریان فتنه در پیش از انتخابات که هدف از آن‌ها آماده سازی زمینه برای اردوکشی‌های خیابانی پس از انتخابات بود نقش به سزایی داشت و پس از خروج از کشور نیز فعالیت‌های گسترده‌ای را در راستای تضعیف نظام جمهوری اسلامی ایران انجام داد.

علی نژاد پیش از این از زن‌های مخاطب خود خواسته بود تا با ارسال تصاویر برهنه خود کمپین «نه به حجاب اجباری» را راه‌اندازی کنند.

 

منبع: فارس [1]