سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 25549
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » مریلا زارعی:حاتمی‌کیا فرمانده نسل ماست
Print This Post

مریلا زارعی در پاسخ به سخنان ابراهیم حاتمی‌کیا در اختتامیه جشنواره فیلم فجر در مشهد گفت: آقای حاتمی کیا شما غریب نیستید بلکه برای نسل ما فرمانده اید.

گروه فرهنگی سلام دلفان– مریلا زارعی در مراسم اختتامیه یازدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد گفت: من دختری هستم که سهمم از جنگ فقط پر کردن قلک‌هایی بود که مدرسه به ما می‌داد و نامه ای به یک رزمنده و هیچ کدام از آنها جز این جمله “جنگ جنگ تا پیروزی” یادم نیست.وی ابراز کرد: آن موقع نمی‌دانستم چه می‌نویسم و درک نمی‌کردم که آرامش آن روز های من زیر سایه پدر را مدیون خواهران و مادرانی هستم که برادران و پسرانشان در میدان نبرد جلوی دشمن ایستاده اند.

زارعی ادامه داد: زمان رفتن به دانشگاه که سهمیه شهدا در نظر گرفته شد من یکی از معترضان بودم ولی آنچه باعث شد دید من باز و نگاهم عوض شود فیلم‌های آقای حاتمی کیا بود.

وی افزود: یکی از فیلم های که زمان دیدنش به هیچ عنوان نتوانستم ریزش اشک هایکم را کنترل کنم “آژانس شیشه‌ای” بود.

زارعی در پاسخ به سخنان حاتمی کیا ابراز کرد: من به عنوان یکی از مخاطبان فیلم های شما می گویم آقای حاتمی کیا شما غریب نیستید بلکه فرمانده نسل ما هستید.

وی از ابراهیم حاتمی‌کیا و نرگس آبیار به خاطر سپردن نقش‌های ویژه در دو فیلم “چ” و “شیار 143” به وی تشکر کرده و گفت: از خداوند هم متشکرم که بعد از سال‌ها بازیگری در نقش‌های مختلف نقشی بازی کردم که جبران خسران گذشته را بکند.

زارعی در پایان خطاب به پدر و مادران شهید گفت: ای پدران و مادران شهدا من و همه افرادی که قدر شما را ندانستیم را حلال کنید.

 

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار