سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 25686
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۲
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » آخرین عناوین » تیر خلاص چمران به دنیامالی
Print This Post

عضو شورای شهر تهران اعلام کرد بررسی استعفای رئیس فدراسیون قایقرانی از عضویت شورای شهر در دستور کار این شورا قرار ندارد.

به گزارش سلام دلفان، مهدی چمران عضو شورای شهر تهران در خصوص اینکه احمد دنیامالی از حضور در شورای شهر تهران استعفا داده و آیا این استعفا در حال بررسی است یا خیر، عنوان کرد: فکر نمی‌کنم این استعفا بررسی شود و این موضوع اصلاً در دستور کار اعضای شورای شهر قرار ندارد.وی افزود: برای ما مهم است که اعضای فعال و خوب شورای شهر به کار خود ادامه دهند و رفتن آنها به هیچ‌وجه منطقی نیست. آقایان اگر می‌خواستند در میانه راه از شورای شهر بروند از همان ابتدا نمی‌آمدند. ما هم می‌توانستیم شورای شهر را ترک کنیم و به جاهای دیگری برویم و در ارگان‌های مختلف پست بگیریم اما این کار را نکردیم و پست جدید نگرفتیم. من از خیلی جاها پیشنهاد داشتم و می‌توانستم در دولت پست بگیرم اما این کار را نکردم.

عضو شورای شهر تهران با انتقاد از رفتار دنیامالی که به تازگی رئیس فدراسیون قایقرانی شده است، اظهار داشت: مردم به ما رای داده‌اند و اعتماد کرده‌اند که در شورای شهر باشیم و نباید با پیشنهاد یا به دست آوردن پست جدید، سست شویم و همه چیز را فراموش کنیم.

منبع: تسنیم

  1. نویسنده دیدگاه: اصلاح طلب
    اسفند ۲, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۱:۰۲

    تیر خلاص را اصولگرایان زمانی به دنیامالی زدند که رای ایشان را جهت ریاست قالیباف گرفتند پرتغال وقتی آبش گرفته شود تفاله میشود طیف شما هم کارش این است و بس ( اخلاق یوخ)

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار