سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 25913
تاریخ انتشار: ۴ اسفند ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » کتابخانه دیجیتال مهدویت راه‌اندازی شد
Print This Post

کتابخانه دیجیتال مهدویت با هدف امکان دسترسی پژوهشگران و کاربران مجازی به آثار مهدوی راه‌اندازی شد.

به گزارش سلام دلفان به نقل از فارس- مرکز تخصصی مهدویت کتابخانه دیجیتال مهدویت را به نشانی  www.mahdilib.ir  به صورت آزمایشی در اختیار کاربران اینترنتی خود قرار گرفت.

کتابخانه دیجیتال مهدویت که با هدف ایجاد کتابخانه‌ای جامع متشکل از کتاب‌های مرتبط با موضوعات مهدوی راه‌اندازی شده است، امید دارد بتواند امکان دسترسی پژوهشگران و کاربران مجازی را به مجموعه این آثار را در تمام نقاط جهان را فراهم کند.

بر اساس این گزارش، این کتابخانه در حال حاضر حدود سه هزار اثر دیجیتال را در 34 مبحث کلی و 170 ریز موضوع مهدوی دسته‌بندی و همچنین شناسنامه، کتاب شناسی و چکیده مطالب آن‌ها را به مخاطبان عرضه کرده است.

کتابخانه دیجیتال مهدویت راه‌اندازی شد

البته تاکنون 227 اثر نیز همراه با متن کامل کتاب بارگزاری شده است و سایت، با درج اخبار مربوط، جدیدترین آثار را اطلاع رسانی می‌کند. با این وجود کاربران مجازی می‌توانند بدون ثبت نام به جستجوی منابع موجود بپردازند و از دسته‌بندی‌های موضوعی بهره‌مند شوند.

همچنین از جمله ویژگی‌های منحصر به فرد این پایگاه امکان ارتباط با کتابدار مجازی است که در ساعات اداری و غیر اداری به صورت آنلاین و آفلاین پاسخگوی کاربران است. علاقه‌مندان با عضویت در سایت و دانلود نرم افزار مهدی تاک و نصب آن بر روی سیستم خود، از این امکان بهره‌مند شوند.

«مهدی تاک» سامانه پاسخگویی مهدویت است که در تمامی موضوعات این حوزه کاربران مجازی را راهنمایی می‌کند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار