سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 25917
تاریخ انتشار: ۴ اسفند ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » پاسخ منفی دومین گزینه فدراسیون والیبال
Print This Post

مربی آرژانتینی تیم والیبال فنرباغچه ترکیه در حالی دست رد به سینه فدراسیون والیبال ایران زد که یک آرژانتینی دیگر در لیست انتظار داورزنی قرار دارد.

به گزارش سلام دلفان به نقل از تسنیم، روزنامه گاتزتا دلو اسپورت نوشت: دانیل کاستلانی،‌ سرمربی آرژانتینی و 53 ساله تیم فنرباغچه ترکیه، دعوت تیم فدراسیون والیبال ایران برای هدایت تیم ملی را قبول نکرد.

 

فدراسیون والیبال ایران که پس از قطع همکاری ولاسکو به دنبال گزینه‌های بزرگ و کارآمد بین‌المللی برای جایگزینی این مربی است، به دانیل کاستلانی سرمربی پیشین تیم‌های ملی لهستان و فنلاند برای قبول هدایت تیم ملی پیشنهاد داد که مورد قبول او قرار نگرفت. کاستلانی یک سال باقی مانده از قراردادش با فنرباغچه را دلیل اصلی رد پیشنهاد ایران بیان کرده است.

 

 

در این حال، فدراسیون والیبال ایران همچنان در حال مذاکره با لورنزو برناردی است. اگر این گفت‌وگوها به نتیجه نرسید، فدراسیون با رائول لوزانو،‌ دیگر مربی آرژانتینی که سابقه هدایت تیم ملی لهستان و آلمان را نیز بر عهده داشته ، وارد مذاکره می‌شود. لوزانو در تابستان سال جاری و پیش از آغاز لیگ برتر والیبال برای قبول هدایت تیم شهرداری ارومیه یا متین ورامین به ایران هم آمد و با ولاسکو،‌ هم‌وطن خود نیز دیدار و گفت‌وگو کرد.

 

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار