سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 25944
تاریخ انتشار: ۴ اسفند ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » بیش از دو هزار و 600 واقعه ولادت در دلفان ثبت شده است
Print This Post

رییس ثبت احوال شهرستان دلفان گفت: بر اساس آمار موجود در نه ماهه نخست سال جاری میزان ثبت واقعه ولادت در این شهرستان نسبت به مدت مشابه سال قبل 9/4درصد افزایش داشته است.

 

به گزارش سلام دلفان ˈعلی حیدرعلیپور در گفت و گوبا ایرنا افزود : در این مدت دو هزار و651 مورد ولادت در این شهرستان به ثبت رسیده است که این آمار نسبت به مدت مشابه سال قبل دو هزار و 515 مورد ولادت بود.

وی اظهار داشت : در این مدت همچنین 462 مورد فوت نیز در این شهرستان رخ داده است که این تعداد در مقایسه با سال قبل 71 مورد رشد داشته است .

به گفته وی، در نه ماهه سال جاری در هر شبانه روز 9 واقعه تولد در شهرستان دلفان و یک واقعه فوت به ثبت رسیده است .

وی از افزایش ازدواج در شهرستان دلفان خبر داد و افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون هزار و601 مورد ازدواج انجام گرفته که نسبت به مدت مشابه خود در سال گذشته 112 مورد کاهش داشته است .

این مسوول در مورد امار طلاق در این شهرستان دلفان اظهار داشت :این شهرستان دفترخانه ثبت طلاق ندارد و مراجعان برای ثبت به شهرهای مجاور رفت و آمد می کنند .

فتح اللهی افزود : امسال ماموران این اداره توانسته اند 26 نفر از افراد فاقد شناسنامه که در مناطق سخت گذر ساکن هستند را شناسایی و برای آنان شناسنامه صادر نماید .

به گفته وی ، در این مدت دو هزار و 163 مورد کارت ملی ، 677 مورد المثنی کارت ملی و چهار هزار و 48 مورد تعویض شناسنامه انجام شده و پرونده فوت راکد 13 هزار و 399 مورد مورد رسیدگی قرار گرفته است .

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار