سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 25991
تاریخ انتشار: ۵ اسفند ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » تشکیل کارگروه اقتصاد مقاومتی در مجلس
Print This Post

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از تشکیل کارگروه اقتصاد مقاومتی در مجلس به دنبال فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی خبر داد.

به گزارش سلام دلفان، ابراهیم نکو عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در رباط کریم اظهار داشت: رهبری معظم انقلاب اسلامی در آخرین رهنمود و فرمانی که داشتند، سیاست‌های اقتصاد مقاومتی را ابلاغ فرمودند.وی تصریح کرد: با توجه به شرایط اقتصادی کشور و همچنین فرمانی که معظم‌له صادر فرمودند، قوای سه‌گانه، دستگاه‌ها و نهادهای مختلف و همچنین آحاد مردم باید تحقق اهداف ترسیم شده در سیاست‌های اقتصاد مقاومتی را در اولویت فعالیت‌های خود قرار دهند.

نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به پرسش خبرنگار فارس مبنی بر اینکه برای تحقق این مهم چه برنامه‌ای از سوی مجلس و نمایندگان به ویژه کمیسیون اقتصادی در دستور کار قرار دارد، گفت: بلافاصله پس از ابلاغ این سیاست‌ها از سوی مقام عظمای ولایت، نمایندگان مجلس از جمله آقای لاریجانی آمادگی قوه مقننه برای تحقق منویات معظم‌له را اعلام کردند.

نکو افزود:‌ در همین راستا جلسه کمیسیون اقتصادی مجلس عصر یکشنبه برگزار شد و محور اصلی این جلسه نیز مربوط به راهکارهای اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی بود.

وی بیان داشت: بر اساس مصوبه کمیسیون مقرر شد که یک کارگروه ویژه در این زمینه با حضور نمایندگان مجلس از جمله اعضای کمیسیون‌های اقتصادی تشکیل شود.

نماینده مردم رباط کریم در مجلس شولای اسلامی افزود: به طور قطع نمایندگان مجلس تمام تلاش خود را برای تدوین قوانین لازم و فراهم‌سازی زیرساخت‌های مورد نیاز برای اجرای این سیاست‌ها را به کار می‌بندند.

نکو در پایان تاکید کرد: با توجه به نیازهای اقتصادی کشور به ویژه در حوزه توسعه صنعت و تولید و همچنین تحریم‌های مغرضانه کشورهای غربی،‌ تنها راه برون رفت از این مشکلات، تحقق اقتصاد مقاومتی است و به طور قطع همه مردم و مسئولان ایران برای رسیدن به این هدف به میدان می‌آیند.
– See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13921205000014#sthash.Er079JHo.dpuf

 

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار