سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 26049
تاریخ انتشار: ۵ اسفند ۱۳۹۲
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » آخرین عناوین » ورود زودهنگام اصلاح‌طلبان به انتخابات
Print This Post

نماینده مردم تهران در مجلس با انتقاد از ورود زودهنگام به انتخابات گفت: آنها سعی دارند موضوعی را به جامعه و ‌تصمیمی را به مردم القا کنند؛ این عده تلاش می‌کنند یک نوع پیش‌داوری را بین مردم جا بیندازند و عملا مطلوب خود را به زبان بیاورند.

به گزارش سلام دلفان، علیرضا زاکانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، درباره ورود زودهنگام به انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: به نظرم برخی از آقایان هیجان‌زده عمل می‌کنند.وی اضافه کرد: آنها سعی دارند موضوعی را به جامعه و ‌تصمیمی را به مردم القا کنند؛ این عده تلاش می‌کنند یک نوع پیش‌داوری را بین مردم جا بیندازند و عملا مطلوب خود را به زبان بیاورند.

نماینده مردم تهران در مجلس با تاکید بر اینکه همگان بایستی صبر کنند، تصریح کرد: افراد باید خویشتن‌داری کنند، البته متن جامعه پاسخ مناسبی به چنین پیش‌داوری‌هایی خواهد داد.

وی در پاسخ به این سوال که چنین پیش‌داوری‌هایی از سوی چه افراد یا جناح‌هایی مطرح می‌شود، اظهار داشت: مشخص است، رسانه‌هایی که در کمال ناباوری امروز در جناحی هستند که باور نمی‌کردند اما به قدرت رسیدند و اکنون یک پیش‌داوری نسبت به آینده می‌کنند.

 

منبع: فارس

  1. نویسنده دیدگاه: reza
    اسفند ۵, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۱:۲۹

    اگر تمام اصولگرایان کشور دست برگردن اصلاح طلبان بندازند سلام دلفان ول کن اصلاح طلبان نیست بد جوری می …
    .

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار