سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 26054
تاریخ انتشار: ۵ اسفند ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » دلفان آماده استقبال از میهمانان نوروزی است
Print This Post

فرماندار شهرستان دلفان گفت: این شهرستان در ایام نوروز آماده استقبال از میهمانان نوروزی است.

به گزارش سلام دلفان علی باقری روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: با تمهیدات پیش بینی شده تمامی دستگاه های عضو ستاد خدمات سفر موظف شده اند تمام امکانات خود را برای آمادگی استقبال از مسافران نوروزی بکار گیرند.

وی افزود: همه مسوولان وظیفه دارند، وظایف خود را در این راستا انجام دهند و در این مدت ارتباط با کمیته ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان دلفان قطع نشود و شماره های خود را به دبیرخانه ستاد و فرمانداری اعلام کنند.

وی، با ارائه وظایف هر اداره به مهمترین کارهایی که در این مدت باید انجام گیرد اشاره کرد و بیان داشت: شهرداری نورآباد موظف شده است نسبت به ترمیم حفاریها سطح این شهر و زیبا سازی آن اقدام نماید .

باقری تصریح کرد: تعزیرات حکومتی و اصناف شهرستان دلفان موظف شده اند که در این ایام نظارت بیشتری بر فروشندگان مواد غذایی و نمایندگی های مجاز خودرو داشته باشند .

وی بیان کرد: همه بانک ها موظف هستند، در خصوص فعال بودن سیستم ها و کنترل دستگاه های خودپرداز اقدام کرده و نقدینگی کافی را در اختیار مسافران گذاشته و همه کشیکی را در این ایام داشته باشند، که مسافران با مشکل مواجه نشوند.

شهرستان دلفان در شمال غرب استان لرستان قرار دارد و مرکز آن شهر نورآباد است.

این شهرستان آب و هوایی سرد و کوهستانی دارد و نور آباد مرکز آن یکی از پنج شهر با ارتفاع بیش از ۲۰۰۰ متر از سطح دریا در ایران است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار