سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 2610
تاریخ انتشار: ۳ اسفند ۱۳۹۰
تعداد نظرات: ۷ نظر
خانه » اخبار برتر » حجت الله سوری در لیست جبهه متحد اصولگرایان
Print This Post
پیش بینی های سلام دلفان محقق شد؛
سرویس تا انتخابات سلام دلفان- رئیس ستاد انتخابات جبهه متحد اصولگرایان در لرستان، امروز(چهارشنبه) در گفتگو با خبرگزاری فارس در خرم آباد اسامی کاندیداهای جبهه متحد اصولگرایان در حوزه های ...

سرویس تا انتخابات سلام دلفان- رئیس ستاد انتخابات جبهه متحد اصولگرایان در لرستان، امروز(چهارشنبه) در گفتگو با خبرگزاری فارس در خرم آباد اسامی کاندیداهای جبهه متحد اصولگرایان در حوزه های انتخابیه استان لرستان را اعلام نمود که در این بین نام حجت الله خدایی سوری به عنوان کاندیدای این جبهه در حوزه انتخابیه دلفان و سلسله به چشم می خورد.

پیش از این سلام دلفان طی چند مطلب مختلف پیش بینی کرده بود که گزینه جبهه متحد اصولگرایان در دلفان و سلسله از بین آقایان سوری، چراغیان، مرادی و عبداللهی انتخاب خواهد شد.

همچنین در مطالب سلام دلفان به صراحت پیش بینی شده بود که حجت الاسلام محمّدی که در ادوار گذشته در لیست جبهه متحد قرار داشته، در این دوره، جایی در این لیست نخواهد داشت.

گفتنی است پیش بینی های سلام دلفان که بر اساس تحلیل هایی از واقعیات موجود صورت می گرفت به مذاق برخی از کاندیداها و هوادارانشان خوش نیامده بود و  اقداماتی را علیه کمیته شهرستان این جبهه و نیز جوسازی هایی را علیه سلام دلفان راه انداختند تا اینکه دبیر جبهه متحد اصولگرایان در نورآباد را چندبار مجبور کرد تا توضیحاتی را در رد تحلیل های سلام دلفان برای سایت ارسال نماید.

کاندیداهای مورد حمایت این جبهه در سایر حوزه های استان بدین شرح است:

در حوزه پلدختر: ابراهیم پورحسینی، حوزه الیگودرز: حجت الله رحمانی، حوزه انتخابیه شهرستان کوهدشت: حجت‌الاسلام علی قبادی شاهرخی، حوزه خرم‌آباد :ابراهیم آقا محمدی و محمدرضا ملکشاهی‌راد، دورود و ازنا: شیخ حسن ورمزیاری و بروجرد: علاء الدین بروجردی و بهرام بیرانوند

گفتنی است آقایان رحمانی (الیگودرز)، شاهرخی قبادی (کوهدشت) و ورمزیاری (دورود و ازنا) در لیست جبهه پایداری نیز قرار دارند و در واقع کاندیداهای مورد حمایت جبهه پایداری و جبهه متحد اصولگرایان در این سه حوزه مشترک است.

 1. نویسنده دیدگاه: 'گلواژه
  اسفند ۳, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۹:۰۲

  با سلام و تشکر از اطلاع رسانی شما
  برادران عزیز حاج اقا محمدی در تمام ادوار نشان داده است که یک اصول گرای واقعی پیرو خط رهبری است .

 2. نویسنده دیدگاه: قاصدک
  اسفند ۳, ۱۳۹۰ در تاریخ ۲۲:۰۴

  آقای آل کاظمی آقایی کردوبخاطر دلفان وسلسله رفت وبرعظمت وبزرگی خود افزوودواگر روزی کاندیدای خبرگان شود روی سرما جای خواهد داشت.وحال آقای محمدی به نظر بنده قبل ازاینکه ضایع بشه بهتره اون هم کنار بره………..

  • نویسنده دیدگاه: مرادی
   اسفند ۴, ۱۳۹۰ در تاریخ ۰۸:۰۳

   کاش امثال آقایان آل کاظمی ومحمدی همیشه نماینده ما باشند زیرا اینان کوهی از تجربه را به یدک می کشند نه این تازه به دوران رسیده ها که غوره نشده مویز شده اند بگذارید
   دلفان هر روز آباد وآبادتر شود چرا به اطراف نگاه نمی کنید بروید عملکرد همه را ورق بزنید (نترسید که مبادا به طرفداری از کسی متهم شوید) بعد ببینید در اوضاع واحوال فعلی چه کسی بر دیگران ارجحیت دارد وهمان را انتخاب کنید تا هم خدا راضی شود وهم خلق خدا نمایندگی امانتی گران بهاست آن را فقط به اهلش بسپارید
   إِنَّ اللّهَ يَأْمُرُكُمْ أَن تُؤدُّواْ الأَمَانَاتِ إِلَى أَهْلِهَا
   خدا به شما فرمان می دهد که امانتها را به صاحبانشان باز گردانيد

 3. نویسنده دیدگاه: میزان
  اسفند ۳, ۱۳۹۰ در تاریخ ۲۲:۱۱

  مــــــیـــــــــــــــــــــزان حــــــــــــــــــــــــــــال فعلی افراد اســـــــــــــت

  در ضمن داشتم داشتم حساب نیست دارم دارم حســــــــاب است

 4. نویسنده دیدگاه: نادر از الشتر در جواب مرادی
  اسفند ۴, ۱۳۹۰ در تاریخ ۲۳:۴۸

  جناب آقای مرادی واقعا به اطراف خودتان نگاه کنید و یه کم واقع بین باشید .(در همین شهر دلفان زنان کارگری می کنند). شاید برای شماها امثال محمدی و کاظمی که هیچ کار عام المنفعه ای انجام نداده ند ایده آل باشند .ولی ما الشتری ها به دنبال حداکثرها هستیم.ای کاش همین باتجره هایتان یکیار در مجلس یک دقیقه سخنرانی می کردند.

 5. نویسنده دیدگاه: باران
  اسفند ۷, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۰:۲۹

  بنده به عنوان یک اصولگرا فقط از آقای مرادی حمایت میکنم.

 6. نویسنده دیدگاه: كوليوند
  اسفند ۷, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۳:۴۶

  باسلام
  ماراي اولي هادرانتخاب اول باراي به كانديداصلح گام اول رادرراه رسيدن به موفقيت برمي داريم چراكه مي دانيم آزموده راآزمودني خطاست ./.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار