سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 2618
تاریخ انتشار: ۳ اسفند ۱۳۹۰
تعداد نظرات: ۲ نظر
خانه » اخبار برتر » هادی احمدی نیز انصراف داد/ به نفع سلسله و دلفان انصراف داده ام نه اشخاص
Print This Post
ائتلاف در الشتر جدی تر می شود؛
سرویس تا انتخابات سلام دلفان- در حالی که دو روز تا آغاز تبلیغات رسمی داوطلبان مجلس نهم زمان باقی است، دکتر هادی احمدی؛ یکی از گزینه های رأی آوری حوزه ...

سرویس تا انتخابات سلام دلفان- در حالی که دو روز تا آغاز تبلیغات رسمی داوطلبان مجلس نهم زمان باقی است، دکتر هادی احمدی؛ یکی از گزینه های رأی آوری حوزه فرعی دلفان (الشتر) نیز قصد انصراف از این عرصه را دارد.

وی در گفتگویی کوتاه با خبرنگار ما اظهار داشت: با توجه به مطالبات مردمی مبنی بر وحدت و نیز گرایش مردم به سمت افرادی که تبلیغات قوی تری دارند(هر چند که ممکن است شایستگی لازم را هم نداشته باشند)، قصد انصراف از کاندیداتوری را دارم.

وی با بیان اینکه بنده به نفع سلسله و دلفان انصراف داده ام، نه به نفع اشخاص، اظهار امیدواری کرد که گرایش مردم به سمت افراد متخصص باشد.

گفتنی است وی چندی پیش در گفتگو با سلام دلفان ضمن رد هر گونه شایعه در خصوص انصراف، با صراحت گفته بود که حتی اگر یک رأی داشته باشم تا پایان در عرصه خواهم ماند.

تا کنون سه تن از گزینه ها رأی آوری الشتر (حسنوند، طاهری نیا و احمدی) از این عرصه انصراف داده اند و عملاً راه برای دیگر گزینه رأی آوری این حوزه؛ یعنی حجت الله سوری هموار گردیده. این در حالی است که هیچ کدام از کاندیداهای حوزه دلفان تا کنون حاضر به این امر نشده اند.

البته اخیراً رایزنی هایی در این خصوص آغاز شده و باید منتظر ماند و دید که آیا به نتیجه خواهد رسید یا خیر؟

  1. نویسنده دیدگاه: یوحنا
    اسفند ۳, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۷:۳۴

    آقای سلام دلفان چرا کامنت هایی رو که برعلیه آقای … هستن اول میذاری بعد بر میداری؟ شجاع باش

  2. نویسنده دیدگاه: Alone
    اسفند ۵, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۳:۰۸

    دنیا خیلی زود تر از اونی که فکر میکنیم تموم میشه.مرد اونه که اون دنیا سرشو بالا بگیره.وقتی شجاعت نداریم وارد یه عرصه بشیم چرا فکر خودمون و مردم رو مشغول میکنیم.آقققققققققققای احمدی واقعا واسه چی وارد شدی و حالا هم چرا به راحتی کناره گیری کردی؟؟؟؟؟؟؟؟…

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار