سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 26228
تاریخ انتشار: ۷ اسفند ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » تقاضای مادر شهید «ستاری» از رسانه‌ها
Print This Post

در مراسم رونمایی از «کتاب _ سالنامه جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی» خانواده شهدا، «مؤسسه راه (دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی)»، «برنامه تلویزیونی ثریا»، همچنین خانواده مرحوم «امیرحسین فردی» تجلیل شدند.

گروه فرهنگی سلام دلفان– مراسم رونمایی از «کتاب _ سالنامه جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی» شب گذشته با حضور خانواده شهدا نظیر شهید «سید علیرضا ستاری» و شهید «هادی باغبانی»، خانواده مرحوم امیرحسین فردی در سازمان هنری رسانه‌ای اوج برگزار شد.در این مراسم فرزندان شهید «ابراهیم همت» و شهید «عباس کریمی»، مهرداد بذرباش نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، گلعلی بابایی نویسنده و رئیس سازمان هنری و ادبیات دفاع مقدس، حبیب احمدزاده نویسنده ادبیات دفاع مقدس، سعید حسینی مدیر مؤسسه روشنای زندگی و جمعی از اهالی فرهنگ و ادب حضور داشتند.

در آئین رونمایی از «کتاب _ سالنامه جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی» از خانواده شهید «سیدعلیرضا ستاری» آخرین شهید فتنه و همچنین خانواده شهید «هادی باغبانی» و خانواده مرحوم «امیرحسین فردی» تجلیل به عمل آمد.

در این مراسم علاوه بر خانواده شهدای فتنه از «مؤسسه راه (دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی)»، «برنامه تلویزیونی ثریا» و «سازمان هنری رسانه‌ای اوج» با ارائه تندیس «ناب» تقدیر شد.

* تقاضای مادر شهید ستاری از رسانه‌ها

پس از تجلیل از مادر شهید سیدعلیرضا ستاری، وی به پشت تریبون رفت و از رسانه‌ها تقاضا کرد تا هیچگاه نام این شهدا را از یاد نبرند و سپس گفت: بعد از جنگ، توقع نمی‌رفت چنین شهادت‌هایی در کشور رخ دهد، به همین منظور از رسانه‌ها تقاضا دارم، شهادت این فرزندان را که خالصانه برای دفاع از مملکت و حمایت از ولایت به درجه شهادت نائل آمدند را جهانی کرده و مطرح کنند تا با این کارشان، باورهای یکسری از جوانان را از بین نبرند.

* برپایی نمایشگاهی از لوازم‌التحریر «روشنا» در حاشیه این مراسم

در حاشیه مراسم رونمایی از «کتاب _ سالنامه جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی»، نمایشگاهی کوچکی از لوازم‌التحریر «روشنا» که با تصاویر شهدای هشت سال دفاع مقدس مزین و آراسته شده بود، برپا شد.

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار