سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 26288
تاریخ انتشار: ۷ اسفند ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » جوانان لرستانی سرباز ولایت فقیه هستند
Print This Post

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: جوانان بابصیرت و ولایت پذیر لرستانی همچون جوانان سالیان قبل، سرباز و گوش به فرمان ولایت فقیه هستند.

به گزارش سلام دلفان به نقل از ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین سید احمد میرعمادی روز چهارشنبه در نخستین همایش جوانان مساجد و محلات لرستان افزود: حضور با شکوه و با عظمت جوانان استان در این همایش خشنودی دل رهبر فرزانه انقلاب را به دنبال دارد.

جوانان با استعداد و با مسوولیت لرستانی از ماهها قبل در تدارک مقدمات برگزاری این همایش بوده اند که این شورو نشاط و مسوولیت پذیری ازنکات مورد تاکید مقام معظم رهبری است.

وی اضافه کرد: متاسفانه تاکنون استعداد و توانایی جوانان به درستی شناخته نشده که در صورت تحقق این امر، انجام برترین و بزرگترین کارها به دست این قشر آینده ساز ممکن می شود.

وی با اشاره به روحیه زلال صداقت و تعالی طلب جوانان اظهار داشت: برنامه ریزی برای آینده جوانان مستلزم شناخت درست آنها و نفوذ در دل جوانان است چراکه ارتباط صادقانه با جوانان موجب جلب اعتماد آنان می شود.

نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به نیازهای مختلف جوانان گفت: دشمن با شناسایی این نیازها ، الگوهای نامناسب ، خلاف واقع و غیرانسانی به جوانان ارایه می دهد که این الگوها باعث ایجاد آسیب های متعددی می شود.

حجت الاسلام و المسلمین میرعمادی ادامه داد: دشمن از احساسات پاک جوانان سو استفاده کرده و با آگاهی از نیاز جوانان به معنویت ، عرفان های کاذب و برای نیاز جوان به پرستش و عبادت خداوند متعال، شیطان را بزک کرده و معرفی می کند.

وی تصریح کرد: دشمن به شدت فعال است و ما وظیفه داریم نیاز واقعی جوانان را درک کنیم و برای آینده انان برنامه داشته باشیم تا این قشر آینده ساز هدف های برتر و متعالی را برای خود درنظر بگیرند.

وی افزود: چنانچه جوانان چهار ویژگی ایمان، اخلاص، اعتماد به نفس و احساس مسوولیت را داشته باشند توانایی انجام کارهای بزرگ و شایسته را دارند و مسوولان باید برای ایجاد این خودباوری ها در جوانان تلاش کنند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار