سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 26294
تاریخ انتشار: ۷ اسفند ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » کارخانه آرد شهرستان دلفان با مشکل تامین گندم مواجه است
Print This Post

مدیر عامل کارخانه آرد شهرستان دلفان گفت : این واحد تولیدی برای تولید آرد مورد نیاز شهروندان با مشکل نبود گندم دولتی مواجه است .

به گزارش سلام دلفان ˈمراد فلاحیˈ در گفت و گو با ایرنا افزود : به رغم پیگیری های فراوان و مکاتبات فرمانداری شهرستان دلفان تاکنون نتوانسته ایم سهمیه مورد نیاز خود را تامین کنیم .

به گفته وی، عدم تخصیص سهمیه گندم دولتی موجب تعطیلی این کارخانه شده است و این امر موجب ناامیدی پرسنل مربوطه شده است .

وی ،گفت : آرد مورد نیاز شهرستان دلفان از دیگر شهرها تامین می شود که به سبب کیفیت پایین موجب نارضایتی شهروندان شده است در حالیکه این واحد تولیدی می تواند آردهای باکیفیت و استاندارد را جایگزین کند .

وی اظهار داشت: این کارخانه روزانه توان تولید 100 تن آرد و ماهانه یک هزار و 800 تن آرد را دارد و 280میلیون تومان نیز صرفه جویی در هزینه های تامین آرد شهرستان خواهد داشت .

فرماندار شهرستان دلفان نیز بر اختصاص سهمیه گندم دولتی به این واحد دولتی تاکید کرد و بیان داشت: این طرح با همت سرمایه گذار بومی و بدون دریافت تسهیلات دولتی احداث شده است .

علی باقری افزود: نباید موجب ناامیدی سرمایه گذاران بخش خصوصی شویم و از مسوولان شرکت غله و خدمات بازرگانی لرستان می خواهیم نسبت به اختصاص سهمیه گندم دولتی جهت این کارخانه اقدام نمایند.

فرماندار شهرستان دلفان این منطقه را یک منطقه کشاورزی عنوان کرد و افزود : احداث کارخانه آرد با توجه به تولید بیش از 50 هزار تن در منطقه یکی از نیازهای اساسی این شهرستان بود که با بهره برداری از آن دلفان را از دریافت آرد دیگر شهرستان ها بی نیاز کرده است .

کارخانه آرد شهرستان دلفان در دهه مبارک فجر با 30میلیارد ریال اعتبار ریالی و 280 هزار یورو با مشارکت بخش خصوصی به بهره برداری رسید .

با بهره برداری از این واحد تولیدی زمینه اشتغال بکار 20 نفر دراین شهرستان فراهم شده است .

در استان لرستان 12 کارخانه آرد با ظرفیت اسمی 670 هزار تن در سال در حال فعالیت می باشد .

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار